Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 889

Tylko online

799,00 zł

249,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Ocena:

Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 768898-889

Nowy model profesjonalnych butów piłkarskich tzw. "mixy" Nike HyperVenom Phinish to niesamowity poziom zwinności i kontroli na trawiastej nawierzchni

Więcej szczegółów

Zobacz podobne produkty:

  Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 889
  nr katalogowy: 768898-889

  Kolejna generajcja Nike Hypervenom II odsłania nowy model nazwany Phinish. Oto nowe Nike HyperVenom - Buty zostały zaprojektowane dla "zabójczo" ofensywnego gracza, zwodniczego z natury. Jest to gracz, który jest w stanie poruszać się we wszystkich kierunkach, a ma możliwość zetrzeć przeciwników w pył.

  Nowy, ulepszony materiał cholewki NikeSkin zbudowany jest z dwuwarstwowego, niesamowicie elastyczego materiału. Włókna są wytrzymałe na mocne uderzenia piłki, a jednaocześnie czynia cholewkę super miękką w dotyku. Na czubku butów znajduję się mikro teksturowy obszar, którego celem jest większenie tarcia i przyczepności z piłka. Ponadto, Hypervenom Phantom II został również poddany ulepszeniu technologii Nike ACC, więc teraz zawsze będziesz miał optymalną kontolę nad piłką, niezależnie od warunków pogodowych.

  Gdy firma Nike opracowała nowy Hypervenom Phinish nie było miejsca na przypadek. We współpracy z ekspertami mechanizmu biologicznego, projektanci Nike analizowali jak się poruszają stopy i kości śródstopia. W związku z tym, Nike wdrożyła technologię Flywire, niniejszym zapewniając blokadę stopy potrzebną do optymalnej stabilności. Kable Flywire zostały strategicznie rozmieszczone, aby pozwolić zachować naturalną swobodę ruchów.

  Hypervenom
  Phantom Phinish jest stworzony z jednego głównego powodu, aby współpracować ze stopą. Przednia część podeszwy została poddana podziałowi, aby umożliwić dużemu palcu stopy, być w kontakcie z powierzchnią, tak długo, jak to możliwe, dzięki czemu poprawia się przyspieszenie. W stosunku do pierwszej generacji, kompozycja soli nylonu bardziej miękki, co także zwiększa efekt "Split-to".
  Ponadto podeszwa jest wyposażona w dwa drążki skrętne - jeden w przyśrodkowej, aby zapewnić szybkie przenoszenie mocy z pięty do palca, jak również jeden na bocznej części podeszwy aby zwięszyć dodatkową stabilność.

  Zastosowane technologie:

  • Nike Skin - cholewka wykonana z ultra miękkiego, bardziej wydajnego,dwuwarstwowego materiału, który doskonale dopasowuje się do stopy, dając uczucie gołej stopy co przekłada się w doskonałym czuciu piłki.
  • Nike Flyknit - ultra cienki materiał syntetyczna zwiększa wsparcie i kontrolę nad piłką przy dużych prędkościach. Nowa cholewka zapewnia niespotykaną wygodę, dopasowanie i kontrolę poprzez stworzenie "drugiej skóry".
  • SpiltToe - nacięcie w przedniej części podeszwy, umożliwia podniesienie zwinności atakującego, koniecznej do zdobycia przewagi nad kryjącym obrońcą.
  • All Conditions Control (ACC) - zapewnia optymalną kontrolę piłki w warunkach suchych i mokrych.


  Szczegóły produktu:

  • Nowa kolekcja Nike Hypervenom Phinish.
  • Noszone przez Edinson Cavani, Neymar i Robert Lewandowski.
  • Aerodynamiczna cholewka redukuje zbędne opory powietrza.
  • Niski profil przedniej części cholewki zapewnia szybkie wbicie stopy pod piłkę.
  • Wyprofilowana wkładka odzwierciadla anatomiczną linię stopy.
  • Układ sznurowania - asymetryczny.
  • Podeszwa typu SG gwarantuje najlepszą przyczepność na mokrych, miękich murawach krótkotrawiastych.
  • Specjalny układ rozmieszczenia stożkowych kołków, umożliwia bezproblemowe uwalanie buta z murawy, zwiększanie zwrotności 360 stopni oraz poprawę zwinności zawodnika.
  • Buty przeznaczone dla osób z wąska lub zwykłą stopą.
  • Ze względu na asymetryczny układ sznurowania dopuszczalne podbicie niskie lub normalne.
  • Zalecana pozycja na boisku: atak


   Dodatkowe informacje:

   Rodzaj nawierzchni: 
    Obuwie piłkarskie przeznaczone tylko i wyłącznie do gry na naturalnych boiskach trawiastych najwyższej jakości. Używanie w/w modelu butów na innego rodzaju boiskach (inne nawierzchnie), jest zabronione, gdyż powoduje liczne, trwałe uszkodzenia podeszwy a co w rzeczy samej automatycznie wiąże się z utratą gwarancji!
   Stopień zaawansowania: 
    
   • meczowe (profesjonalne) - Nike Hypervenom Phantom II/Phinish
   • treningowe (półprofesjonalne) - Nike Hypervenom Phatal
   • rekreacyjne (amatorskie) - Nike Hypervenom Phelon/Phade


   Buty piłkarskie z wyżej wymienionych poziomów różnią się miedzy sobą ze względu na zastosowane technologie, systemy oraz materiału użyte przy ich produkcji.
   Buty z poziomu najwyższego (profesjonalne), gwarantują najwyższy komfort, są dużo lżejsze od butów z niższych poziomów oraz wyposażone są w liczne, zaawansowane systemy.

   Wybrór modelu i rozmiaru butów piłkarskich:

   Przed każdym zakupem butów piłkarskich należy uwzględnić następujące parametry:

   • materiał cholewki (skóra naturalna lub syntetyk)
   • pozycja na boisku (atak, pomoc, obrona)
   • anatomiczny kształt stopy (szerokość stopy, wysokość podbicia)
    
   Cholewka obuwia piłkarskiego może być wykonana ze skóry naturalnej lub z materiałów syntetycznych.
   Kupując buty z cholewką naturalną trzeba wziąć pod uwagę, że w trakcie użytkowania obuwia skóra ulegnie rozciągnieciu "rozbiciu", więc buty powinny być dopasowane na styk a nawet mniejsze.
   Cholewka z materiałów syntetycznych gwarantuje graczowi wysoki komfort podobnie jak skóra naturalna, przy czym jest łatwieksza w czyszczeniu (konserwacji), a co najważniejsze sprawia że buty są o wiele lżejsze.
    
   Pozycja zawodnika na boisku, także powinna mieć wpływ na wybór odpowiedniego obuwia (modelu)
   .

   Napastnicy oraz pomocnicy atakujący powinni wybierać buty z materiałów syntetycznych ze względu na ich bardzo niską wagę, co przyczynia się bezpośrednio na uzyskiwanych prędkościach i zwrotności.
   Bramkarze i obrońcy częściej wybierają buty ze skóry naturalnej kierując się optymalnym komfortem.

    


   Wybierając właściwy rozmiar i model buta trzeba wziąć pod uwage anatomiczny kształ stopy
   Buty piłkarskie muszą być optymalnie dopasowane do stopy gracza, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo eliminując powstanie kontuzji.
   Wybierając swój model nie można ograniczać się tylko do długości wkładki, pomijając inne jakże istotne parametry tj. szerokość stopy oraz tzw. kąt podbicia.

   Konserwacja obuwia:

   Prawidłowa pielęgnacja oraz regularna konserwacja butów piłkarskich gwarantuje długie ich użytkowanie.
   Należy przestrzegać poniższych wytycznych:
    
   • dokładnie lecz delikatnie wyczyścić szczoteczką oraz wilgotną szmatką po każdorazowym jego użytkowaniu z wszelkich zabrudzeń,
   • suchą szmatką dokładnie wytrzeć cholewkę na zewnątrz,
   • do wewnątrz buta włożyć dobrze wchłanialny, suchy papier, którego zadaniem będzie pochłonięcie zebranej wilgoci,
   • pozostawić obuwie do samoczynnego wyschnięcia w miejscu z dobrą cyrkulacją powietrza lecz z dala od silnych źródeł ciepła takich jak grzejnik, piec czy nawet słońce.
   • obuwie stworzone ze skóry naturalnej należy starannie wypastować po ich całkowitym wyschnięciu.

   Nie przestrzeganie do w/w zasad pielęgnacji i konserwacji butów piłkarskich może być przyczyną ich nieodwracalnego uszkodzenia, zniszczenia co wiąże się z utratą gwarancji!


  • Podeszwa: SG / MIX - trawa naturalna
  • Poziom: Profesjonalny
  • Cholewka: Materiał syntetyczny
  • Rodzaj: Męski
  • Cena: powyżej 400zł

  Napisz swoją recenzję

  Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 889

  Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 889

  Nike Hypervenom Phinish SG-PRO 768898-889

  Nowy model profesjonalnych butów piłkarskich tzw. "mixy" Nike HyperVenom Phinish to niesamowity poziom zwinności i kontroli na trawiastej nawierzchni

  Napisz swoją recenzję