

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni
Tutaj możesz zobaczyć podstawowy model adidas Predator EDGE.3 l FG. Te buty piłkarskie przeznaczone są do gry na naturalnych boiskach trawiastych (suchych) w wersji niskoprofilowej (przed kostkę).
Buty piłkarskie adidas Predator EDGE to bardzo zwinne i dynamiczne buty piłkarskie z dodatkową mocą. Predator EDGE.3 przekonuje sprawdzonymi materiałami, świetnym charakterystycznym wyglądem i dobrą charakterystyką gry za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dzięki temu niedrogiemu modelowi dryblujesz swoim przeciwników i strzelasz brutalnymi strzałami - bez żadnych dodatkowych funkcji i zaawansowanych technologicznie materiałów. Predator EDGE.3 to dobrze wykonane, solidne buty piłkarskie o doskonałym stosunku ceny do jakości.
Model Predator EDGE.3 z nisko wyciętym kołnierzem bez kostki, oferuje cholewkę wykonaną z materiału tekstylnego i syntetycznego. Podklejone i lekko fasetowane paski adidas 3 są bardzo mocne. Fajnie zaznacza się tu również typowy dla drapieżników wzór przyczepnych linii (czasami nawet z lekkim efektem 3D). To nadaje butom budżetowym naprawdę fajny, charakterystyczny klimat, jak topowy model. Sznurowanie przechodzi bezpośrednio przez cholewkę i jest lekko przesunięte na zewnątrz. Daje to maksymalną powierzchnię kontaktu z piłką na wewnętrznym podbiciu. Niedrogi Predator EDGE.3 to po prostu dobre, czyste buty piłkarskie bez drogich dodatków, które nie kosztują dużo i nadal działają!
Podeszwa FG w modelu Predator EDGE.3 wywodzi się bezpośrednio z modelu Predator EDGE+ - oczywiście o tym samym fasetowanym wyglądzie. Podeszwa jest jednoczęściowa i wykonana z wypróbowanego i przetestowanego tworzywa sztucznego formowanego wtryskowo. Ten materiał jest dobry i tani. Oszczędzasz pieniądze i nadal otrzymujesz ładną, grywalną podeszwę. Ponieważ profil krzywki FG wywodzi się bezpośrednio z topowego modelu, masz również typowe dla drapieżników cechy gry w modelu Predator EDGE.3 - krzywki skierowane do przodu zapewniające dynamiczne przyspieszenie. Ukośne linie ułatwiające manewrowanie z boku. I masywny stojak z pazurami przy pełnym obciążeniu, aby zbudować maksymalną siłę strzału. Oczywiście nie brakuje też bardzo dużego centralnego wypustki z przodu podeszwy (Predator Power Facet).
Cechy charakterystyczne: