close

Filtruj według

Marka

Marka

Poziom

Poziom

Podeszwa

Podeszwa

Rodzaj wiązania

Rodzaj wiązania

Konstrukcja cholewki

Konstrukcja cholewki

Cholewka

Cholewka

Rozmiary butów Adidas

Rozmiary butów Adidas

Rozmiary butów Nike

Rozmiary butów Nike

Rozmiary butów Puma

Rozmiary butów Puma

Buty piłkarskie dla dzieci (junior) Nike, Adidas | Korki, Halówki, Turfy

Szukasz butów piłkarskich dla dzieci? W tej kategorii mamy każde buty, jakie możesz sobie wymarzyć! Buty piłkarskie dla dzieci są teraz wyposażone w te same innowacje i technologie, co w przypadku butów dla dorosłych, więc jesteśmy pewni, że znajdziesz parę dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb. Zanurz się i poznaj wybór marek, kolorów, modeli, cen i wybierz swoją ulubioną parę.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz również profesjonalnie jak amatorskie buty piłkarskie stworzone specjalnie dla juniorów. Mnogość rozmiarów, a także wariantów kolorystycznych oraz modeli sprawia, że każdy młody piłkarz znajdzie wśród naszego asortymentu obuwie dostosowane do wszelkich indywidualnych potrzeb. Buty dla juniorów zostały zaprojektowane przez dwóch czołowych producentów obuwia tego gatunku, jakimi są Nike oraz Adidas. Dobra jakość w idealny sposób łączy się z interesującym designem. Dzięki zakupionemu w naszym sklepie obuwiu użytkownicy z pewnością osiągną jeszcze większą satysfakcję oraz przyjemność z każdego treningu, a także meczu. Wytrzymałe i trwałe materiały zapewnią długą żywotność obuwia, a zastosowane podczas produkcji specjalne technologie zagwarantują jeszcze większy komfort użytkowania. Dzięki nim buty zapewnią niezwykłą kontrolę, stabilność stopy podczas wykonywania każdego ruchu, wyjątkową kontrolę oraz przyczepność na każdej powierzchni.

Buty piłkarskie juniorskie rozmiary do 38,5

Buty piłkarskie dla dzieci (junior) Nike, Adidas | Korki, Halówki, Turfy

Jest 167 produktów.

Pokazano 1-24 z 167 pozycji

Aktywne filtry

Duży wybór butów piłkarskich dla dzieci online

Buty piłkarskie dla dzieci są równie ważne jak buty piłkarskie dla profesjonalnych graczy. Kiedy jesteś młody, jesteś w fazie rozwoju swojej kariery, bardzo ważne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt. Dziecięce buty piłkarskie są dostępne w wielu różnych odmianach i modelach. Buty piłkarskie dla dzieci są wykonane zarówno z kołkami FG, AG, jak i TF, dzięki czemu możesz dobrać odpowiednie buty do podłoża, na którym będziesz grać. W fabrykafutbolu.net znajdziesz buty piłkarskie dla dzieci wszystkich największych marek, takich jak Nike, adidas, PUMA.

Twoje buty piłkarskie są najważniejszą częścią Twojego sprzętu, gdy jesteś piłkarzem. Wszyscy profesjonalni gracze chcą jak najlepszych butów, to samo dotyczy się dzieci. Nawet jeśli jesteś młody, naprawdę chcesz mieć najlepsze buty na rynku. U nas znajdziesz ogromny wybór butów piłkarskich dla dzieci.

Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie dla dzieci

Możesz pomyśleć, że kupowanie butów piłkarskich dla dzieci jest dość proste, niekoniecznie się z tym nie zgadzamy, ale chcemy być pewni, że jesteś odpowiednio poinformowany, ponieważ są rzeczy, o których należy pamiętać. Jeśli będziesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, kupując buty piłkarskie dla dzieci przez Internet, jesteś na najlepszej drodze, aby jak najlepiej wykorzystać swój zakup.

Na naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór butów piłkarskich dla dzieci i jeśli filtrowanie ich wszystkich przed wybraniem odpowiedniej pary wydaje się przytłaczające, ten przewodnik jest dla Ciebie. Chcemy pomóc Ci zawęzić wyszukiwanie w oparciu o kilka parametrów, które posłużą jako wytyczne, aby upewnić się, że buty, które wybierzesz, będą najlepiej dopasowane do Ciebie i Twojego dziecka.

Gusta odgrywają dużą rolę w wyborze odpowiednich butów piłkarskich dla Twojego dziecka, każdy ma jakieś swoje wytyczne, które chce sprawdzić, my na szczęście sprawiliśmy, że jest to dość łatwe. Jeśli wspomniane preferencje dotyczą konkretnej marki, modelu, podeszwy, rodzaju sznurowania a nawet konstrukcji cholewki, ustawiliśmy nasz filtr, aby wyświetlić wszystkie buty piłkarskie, które pasują do zapytania.

W naszym asortymencie mamy dziecięce buty piłkarskie takich marek jak Nike, adidas i PUMA, a jeśli chcesz zobaczyć buty konkretnej marki, po prostu zaznacz żądaną markę w filtrach po lewej stronie strony. Masz również możliwość łączenia zapytań wyszukiwania w taki sposób, że możesz przeglądać jednocześnie kilka marek.

Jak wspomnieliśmy, preferencje są ważne przy wyborze odpowiednich butów piłkarskich dla Twojego dziecka, możesz mieć pewne preferencje co do marki, rodzaju stopy i budżetu, podczas gdy Twoje dziecko może mieć inne upodobania co do koloru buta lub pozycji na boisku, do której buty piłkarskie najlepiej pasują. Ale dzięki naszemu filtrowi wyszukiwania możesz łączyć te preferencje, aby dostosować wyszukiwanie, dzięki czemu zobaczysz tylko dziecięce buty piłkarskie, które odpowiadają Twoim wymaganiom i upodobaniom.

Wybór odpowiedniej konfiguracji podeszwy do butów piłkarskich Twojego dziecka

Wybór prawidłowej podeszwy do butów piłkarskich Twojego dziecka jest ważny nie tylko ze względu na oczekiwany wzrost przyczepności na boisku, ale także ma wpływ na zapobieganie kontuzjom i zapewnienie, że nie złamiesz zasad gwarancji, a tym samym prawa do zwrotu. Każda podeszwa butów piłkarskich została zaprojektowana z myślą o określonej nawierzchni i dlatego powinna być używana tylko i wyłącznie na tej powierzchni.
Jak wspomniano, istnieje bezpośrednia korelacja między poziomem wydajności, jakiego można oczekiwać od podeszwy danego buta, a powierzchnią, na której jest używany, ale co ważniejsze, jest to kwestia utraty gwarancji. Poniżej postaramy się omówić wszystkie najpopularniejsze rodzaje podeszwy, których marki używają w swoich butach piłkarskich dla dzieci i odpowiednio wyjaśnimy, które podeszwy mogą być stosowane na więcej niż jednej powierzchni, a które spowodują utratę prawa do zwrócić produkty, jeśli są używane na niewłaściwej powierzchni.

FG - dziecięce buty piłkarskie na twardą murawę

Buty piłkarskie na twardą murawę dla dzieci są najczęściej dostępne i są specjalnie zaprojektowane do użytku na zwykłych boiskach trawiastych, na których gra większość młodych piłkarzy. Kołki są stosunkowo krótkie i wykonane z tworzywa sztucznego, co zapewnia lepszą przyczepność na trawie, a jednocześnie zapewnia niezbędny poziom amortyzacji, aby zapobiec urazom stawów. Buty piłkarskie FG dla dzieci nie mogą być używane na nawierzchniach ze sztucznej trawy, ponieważ spowoduje to utratę gwarancji, a tym samym prawo do ich zwrotu, jeśli się zepsują.

SG - dziecięce buty piłkarskie na miękka, mokrą murawę

Dziecięce buty piłkarskie na miękką murawę są przeznaczone do użytku na naturalnej nawierzchni trawiastej, zazwyczaj są to bardzo mokre boiska trawiaste. Podeszwy mają mniej, dłuższych kołków, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić lepszą przyczepność w mokrych, błotnistych warunkach bez zbierania zbyt dużej ilości ziemi i trawy między kołkami. Na zwykłych boiskach trawiastych można używać butów z miękką nawierzchnią, ale zdecydowanie odradzamy. Dzięki zaledwie kilku kołkom, które pochłaniają nacisk uderzenia w ziemię, amortyzacja jest poniżej wartości nominalnej, gdy jest używana na suchej, twardej trawie. Jest to zatem kwestia bezpieczeństwa i zdrowia, ponieważ może to okazać się bardzo szkodliwe dla kolan.

AG - dziecięce buty piłkarskie na sztuczną trawę

Buty juniorskie oznaczone symbolem AG są przeznaczone do nawierzchni ze sztucznej trawy i można je rozpoznać po krótszych korkach.

Boiska ze sztucznej trawy z biegiem lat stawały się coraz lepsze, powoli, ale z pewnością ewoluowały, aby stać się najpowszechniejszym substytutem boisk z trawy naturalnej. Ponieważ boiska ze sztucznej trawy stały się tak podobne do boisk z trawy naturalnej, pojawiło się wiele nieporozumień, czy można używać butów piłkarskich FG na nawierzchniach ze sztucznej trawy?. Krótka odpowiedź brzmi: NIE, jeśli używasz butów piłkarskich z podeszwą FG na sztucznej trawie, tracisz prawo do ich zwrotu.

Jednak niektóre marki stworzyły innowacyjne podeszwy FG/AG, które mogą być używane na boiskach z trawy sztucznej i naturalnej bez naruszania gwarancji.

TF - dziecięce buty piłkarskie na nawierzchnię typu turf

Buty piłkarskie dla dzieci oznaczone symbolem TF są przeznaczone do sztucznych nawierzchni trawiastych i twardych żwirowych, długość włosia sztucznej trawy jest znacznie krótsza niż na boiskach z naturalnej czy sztucznej trawy AG. Dziecięce buty piłkarskie TF charakteryzują się brakiem kolców w podeszwie. Zamiast korków buty mają wytrzymałą podeszwę na ścieranie, która dobrze trzyma się murawy i żwiru.

IC - Dziecięce buty piłkarskie na korty halowe

Do futsalu będziesz potrzebować pary butów do piłki nożnej halowej dla dzieci. Są one zaprojektowane z tak zwanymi niebrudzącymi podeszwami (non-marking),które zapewniają najlepszą dostępną przyczepność bez pozostawiania czarnych śladów na parkiecie.

Fabryka Futbolu oferuje dziecięce buty piłkarskie we wszystkich przedziałach cenowych

Buty piłkarskie dla dzieci są dostępne w różnych przedziałach cenowych ponieważ wiemy, że znalezienie odpowiedniego dla siebie jest tak samo ważne, jak znalezienie najfajniejszego buta piłkarskiego dla swojego malucha. Aby ułatwić Ci podzieliliśmy różne buty piłkarskie dla dzieci na 2 przedziały cenowe w zależności od stopnia zaawansowania, z których każdy ma inny budżet.

Dla małych profesjonalistów - przyszłych gwiazd futbolu

W tej kategorii znajdziesz wszystkie dziecięce buty piłkarskie, które idealnie pasują do wschodzącej gwiazdy! Buty piłkarskie w tej kategorii obejmują topowe modele marek takich jak Nike, adidas i PUMA, które są wypełnione po brzegi najnowszymi technologiami i innowacjami. Cena tych butów odzwierciedla ich wartość i nawet jeśli znajdziesz je w górnym przedziale cenowym, możesz być pewien, że otrzymasz dokładnie to, za co płacisz.

Dla dzieci zaczynających zabawę z piłką

Jeśli szukasz dobrych butów piłkarskich, jakie ma do zaoferowania rynek, bez szaleństwa z ceną to modele z poziomu amatorskiego będą idealne na początek. W tej kategorii znajdziesz wiele najlepszych butów piłkarskich dla dzieci, które mają do zaoferowania marki takie jak Nike, adidas i PUMA, a jednocześnie ceny są tuż o wiele niższe w porównaniu do modeli z poziomu PRO.

Bestsellery

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć niektóre z naszych ulubionych produktów na podstawie tego, co kupili poprzedni klienci lub ich rekomendacji powinieneś zwrócić uwagę na naklejki umieszczone na zdjęciach butów piłkarskich oraz zakładkę opinie w danym produkcie. Wszystkie dziecięce buty piłkarskie, które zostały oznaczone jako bestsellery, zdobyły uznanie. Te buty piłkarskie pozostają w bardzo rozsądnej cenie. ale nadal oferuje doskonałą wydajność za swoje pieniądze. Jeśli chcesz kupić dziecięce buty piłkarskie przez Internet, powinieneś wsiąść to pod uwagę

Najniższa cena

Jeśli chcesz kupić buty piłkarskie dla dzieci w najniższej dostępnej cenie na rynku sprawdź zakładkę wyprzedaże. Buty są w najniższym przedziale cenowym. Będą idealne dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli szukasz tylko pary butów do okazjonalnego kopnięcia to nie trzeba rozbić bank, żeby je kupić:)