close

Filtruj według

Marka

Marka

Bramki piłkarskie i treningowe

Do prowadzenia szkoleń dla profesjonalnych zawodników, a także dodatkowych zajęć sportowych lub lekcji wychowania fizycznego w szkole, niezbędne jest funkcjonalne i solidnie wykonane wyposażenie. Zalicza się do niego bramki do piłki nożnej dla dzieci i dorosłych. Bez tego asortymentu trudno byłoby prowadzić skuteczne treningi. W naszej ofercie znajduje się kilka modeli tego typu produktów, a są wśród nich artykuły metalowe, aluminiowe, składane i przenośne typu pop-up. Dzięki dużej mobilności świetnie sprawdzają się zarówno na salach gimnastycznych, jak i na boiskach. W każdej chwili można wygodnie wystawić je na murawę.

Bramka treningowa i piłkarska metalowa dla zawodników w różnym wieku

Nasze artykuły pochodzą od renomowanych producentów z branży sportowej. Wszystkie bramki piłkarskie aluminiowe dla dzieci i dorosłych składają się z wytrzymałych komponentów, dlatego mogą posłużyć podczas wielu treningów i meczy. Mają też różne wymiary, co z kolei ułatwia znalezienie produktu dostosowanego do wielkości boiska i wieku zawodników grających w nogę. W zależności od wybranego modelu, bramka treningowa i piłkarska metalowa może być wyposażona w dodatkowe akcesoria takie, jak wygodna torba czy specjalna mata strzelecka.

Najmniejszy asortyment doskonale posłuży przedszkolakom, które chętnie wezmą udział w grze zespołowej i spróbują wbić nogą pierwszego w życiu gola. Większe wyposażenie może być natomiast używane podczas profesjonalnych zajęć dla starszych dzieci i dorosłych.

Bramki piłkarskie składane, aluminiowe – wygoda użytkowania

Na boiskach klubów sportowych czy szkół zazwyczaj nie ma miejsca na to, aby na stałe znajdowało się tam wyposażenie dla dzieci. Składane artykuły stanowią więc doskonałe rozwiązanie, które można zabrać na każde ćwiczenia albo mecz. Sprawdzą się również podczas treningów dla profesjonalnych zawodników, na przykład do poprawy celności strzałów. Metalowy i aluminiowy asortyment pozwoli ćwiczyć efektywnie dorosłym i dzieciom, na prawdziwej lub sztucznej murawie.

Bramki treningowe do piłki nożnej (mini, małe, duże) składane

Bramki piłkarskie i treningowe

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry