close

Pompki i kompresory

Pompka do piłek jest niezastąpionym przyrządem dla osób, które regularnie trenują gry z jej użyciem. W sklepie internetowym Fabryka Futbolu znajdziesz szeroki wybór sprzętów, które zagwarantują, że piłka będzie zawsze idealnie wypełniona powietrzem. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze pompki do piłek? Poszczególne urządzenia mogą obsługiwać różne typy wentylów, dlatego przy zakupie nie powinno się o tym zapominać. Zachęcamy więc do zapoznania się z opisem artykułów, a w razie wątpliwości – do kontaktu z nami.

Pompki i kompresory

Aktywne filtry

Ręczna pompka do piłki – kompaktowa i prosta w obsłudze

Istnieje kilka najpopularniejszych typów pompek, jedną z nich jest z pewnością najpowszechniejsza ręczna pompka do piłek. Jej główną zaletą jest atrakcyjna cena oraz uniwersalność. Ponadto pompka do piłek tego typu jest mała, lekka i kompaktowa, dlatego łatwo zmieścić ją w plecaku czy torbie i zabrać ze sobą na trening. Jej obsługa jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać, że ręczne pompowanie wymaga użycia określonej siły.

Pompka elektryczna do piłek – dlaczego warto jej używać?

Pompka elektryczna do piłek to opcja, w przypadku której konieczny jest stały dostęp do zasilania elektrycznego, dlatego najlepiej używać jej w domu lub w innych, komfortowych warunkach. Elektryczna pompka do piłki jest z reguły wyposażona w standardową wtyczkę.

Główną zaletą takiego urządzenia jest fakt, że może napompować całą piłkę w błyskawicznym tempie. Gdy przed meczem lub treningiem należy dopompować kilkanaście futbolówek, pompka elektryczna będzie niezastąpiona. Na jednym naładowaniu może napełnić powietrzem nawet 20 piłek. Jest bardzo wydajna, a korzystanie z niej nie wymaga użycia siły. Zazwyczaj w zestawie znajduje się kilka różnych końcówek.

Kompresor do piłek – najbardziej wydajny

Kompresor do piłek to urządzenie najbardziej efektywne, które może w krótkim czasie napompować wiele przedmiotów. Będzie nieoceniony w szkołach czy sklepach sportowych. Bardzo często jest wyposażony w uniwersalną końcówkę „samochodową”, dlatego nie trzeba się martwić, czy będzie ona pasowała do konkretnego wentylu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz życzymy udanych zakupów i treningów.