close

Nike Premier

Buty halowe Nike Premier

Nike Premier

Aktywne filtry

Tanie buty piłkarskie, halowe Nike Premier II

Nike Premier to buty piłkarskie dla Ciebie, jeśli szukasz jakości i niczego więcej. Cholewka wykonana z miękkiej skóry kangurzej zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę – jak nic innego. Pięta i śródstopie są wykonane z koziej skóry, co zapewnia dodatkową wytrzymałość i wsparcie. Kolce są większe i zaokrąglone, co zapewnia doskonałą przyczepność i wygodę. 

Halówki Nike Premier to połączenie designu z funkcjonalnością. Nike Premier to buty halowe o wyjątkowym komforcie, wykonane z wysokiej jakości skóry kangurzej i koziej, zapewniają wspaniałą miękkość a dzięki anatomicznemu kształtowi idealnie dopasowują się do stopy. Anatomiczne dopasowanie i wnętrze z miękkiej skóry w przedniej części stopy zapewniają optymalne wyczucie piłki i ułatwiają poprawianie wyników na boisku. Specjalnie opracowana podeszwa zapewnia naturalną elastyczność, dzięki czemu stopy mogą cieszyć się maksymalną swobodą ruchów. W butach piłkarskich Nike Premier czujesz się całkowicie komfortowo, a jednocześnie wybierasz buty, które mają ponadczasowo elegancki design w stylowym czarno-białym wyglądzie. Buty piłkarskie Nike Premier są odpowiednie na różne nawierzchnie. Zarówno na zwykłej murawie piłkarskiej, jak i na sztucznej murawie buty zapewniają doskonałą stabilność i zapewniają optymalne przyspieszenie i zmianę kierunku. Odpowiedzialne za to są stożkowe kołki o różnych grubościach i różnych średnicach. Buty piłkarskie Nike Premier są bardzo lekkie jak na buty z pełnej skóry i ledwo zauważalne na stopie dzięki wygodnemu kształtowi i skórzanemu wykończeniu. Jeśli wolisz klasyczne buty piłkarskie, ten model jest właściwym wyborem. Buty łączą ponadczasowy design z nowoczesną funkcjonalnością i zapewniają wysoki poziom komfortu na każdej powierzchni.

Nike Premier Limited Edition w ekskluzywnej i limitowanej wersji, która upamiętnia trzy narody, które zwyciężyły na największej scenie piłkarskiej: Brazylię, Francję i Anglię - żółtą, niebieską i czerwoną.

Wcześniej widzieliśmy stonowany czarny model, ale teraz cholewka jest kolorowa. Podeszwa jest biała, ale kolor cholewki znajduje się również na czubku ćwieków.

W przedniej edycji cholewka jest wykonana z wyjątkowo miękkiej i elastycznej skóry kangura, a na śródstopiu i pięcie Nike użyło tej samej skóry koziej, którą widzieliśmy również w swoich butach ulicznych, Lunargato II. Od razu zapewnia niesamowite dopasowanie, a po bardzo krótkim okresie zerwania skóra dopasuje się do stopy, co zapewnia jeszcze wyższy poziom komfortu. Ponadto miękka skóra zapewnia bardzo naturalny dotyk piłki, co naszym zdaniem spodoba się wielu osobom.

Nike Premier znajduje się na tej samej podeszwie, co w modelu Hypervenom, który jest najbardziej doskonała anatomicznie. Umieszcza stopę blisko ziemi i piłki, aby poprawić dotyk. Naturalna elastyczność podeszwy zapewnia stabilność śródstopie i sprężystą przednią część stopy, poprawiając w ten sposób natychmiastowe przyspieszenie. Konfiguracja kołków jest również bardzo klasyczna ze stożkowymi kołkami i kilkoma ostrzami, które zapewniają dobrą przyczepność na różnych powierzchniach.

Buty są wykonane na zupełnie nowym kopycie X1 firmy Nike, który wywodzi się z tych samych analiz anatomicznych, które są używane w przypadku Hypervenom - gdzie ostatni nosi nazwę X1.1.

Nike Premier znajduje się w tym samym segmencie butów piłkarskich, co adidas Copa Mundial i Puma King Top DI i jest skierowany do gracza, który szuka klasycznych i bardzo wygodnych butów.