Bluzy I koszulki bramkarskie z ochraniczami dla dzieci I dorosłych

Strój bramkarza drużyny piłkarskiej zdecydowanie różni się od strojów pozostałych piłkarzy. Przede wszystkim jego ubiór wyróżnia się kolorem. Bluzy bramkarskie zwykle mają intensywne, zdecydowane kolory, które pozwalają bezbłędnie odróżnić bramkarza od pozostałych zawodników. Nasz sklep internetowy powstał z myślą o miłośnikach futbolu. W naszym asortymencie mamy zarówno profesjonalne stroje dla piłkarzy, ale także dla sędziów piłkarskich, jak również kibiców piłki nożnej. Odzież sportowa oferowana w naszym sklepie to produkty najpopularniejszych światowych marek, specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości ubrań dla sportowców. W asortymencie naszego sklepu znajdują się niezwykle wygodne i efektownie wyglądające bluzy bramkarskie. Szczególnie polecamy koszulki przeznaczone dla bramkarzy marki Adidas oraz Nike, które cechują się ciekawym wzornictwem i kolorystyką, a do ich produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowe tkaniny. Bluzy oferowane w naszym sklepie zapewnią bramkarzom najwyższy komfort i wygodę.

Bluzy bramkarskie Adidas, Nike

Bluzy I koszulki bramkarskie z ochraniczami dla dzieci I dorosłych

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Jako bramkarz nie ruszasz się tak bardzo, jak inni gracze, dlatego może być Ci zimno, gdy po prostu stoisz w bramce. Dzięki bluzie bramkarskiej Twoje mięśnie nie zmarzną i będziesz gotowy, aby dać z siebie wszystko. Optymalny zestaw bramkarza to zestaw, w którym ciało jest ogrzewane i w którym można uniknąć kontuzji.

W Fabryce Futbolu mamy wiele różnych koszulek bramkarskich, jest między nimi spora różnica. Niektóre z nich są przeznaczone na lato, są lżejsze niż koszule na zimę, które są grubsze i cieplejsze. Niektóre bluzy bramkarskie są wykonane z ochraniaczami na naramiennikach i łokciach, które są wykonane w celu amortyzacji wstrząsów.