Torby, plecaki i worki

Wybór idealnej torby sportowej

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej torby sportowej na siłownię czy piłkarskiej. Torby sportowe są dostępne w różnych modelach i rozmiarach oraz do różnych zastosowań. Wszyscy mamy różne potrzeby i wszyscy chcemy tego, co dla nas najlepsze.
Aby spełnić Twoje specyficzne potrzeby i życzenia, w Fabryce Futbolu zgromadziliśmy niesamowity wybór ponad 100 różnych toreb sportowych, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet czy nawet dzieci. Znajdziesz u Nas torby w różnych kształtach i kolorach od największych producentów jak Nike, adidas czy Puma.
Zanim wybierzesz swoją ulubioną torbę sportową, przyjrzyjmy się bliżej różnym modelom i sprawdź dlaczego właśnie warto wybrać jedną z nich. Zasadniczo wszystko sprowadza się do Twoich potrzeb.

Duffle Bags

Duffle bags tzw. torby marynarskie, to to dość powszechny i popularny rodzaj toreb. Torba jest duża, cylindryczna, wykonana z tkaniny lub innego grubego materiału. Torby zwykle oferuje mniej komór, kieszeni przez co dużo więcej miejsca do przechowywania luzem. W zależności od stylu, mamy do wyboru małe jak i duże aby pomieścić sprzęt wszystkich rozmiarów. Częściej zdarza się, że torba w stylu Duffle Bags jest używana do przenoszenia dużego sprzętu niż lżejszych przedmiotów. Uwaga, przechowywanie i transport piłek sportowych najlepiej sprawdza się w specjalistycznych workach siatkowych.

Plecaki

Plecaki sportowe z przegródkami są dobre, jeśli masz więcej niż kilka przedmiotów do zabrania na trening, mecz lub do szkoły. Mogą mieć miękkie i sztywne ramy, które naprawdę pomagają utrzymać porządek w sprzęcie. Oprócz tradycyjnego stylu noszenia dostępne są również plecaki typu messenger, które przewieszane są przez jedno ramię i spoczywają z boku i na biodrze. Plecak to idealny wybór dla tych z Was, którzy muszą nosić zarówno lekkie, jak i ciężkie ładunki przez długi czas. Jedną z najlepszych rzeczy w plecaku są elementy paska na ramię. Elementy pasków naramiennych pozwalają dostosować, jak blisko pleców chcesz mieć plecak, a tym samym dostosować komfort i styl. Chociaż ważne jest, co trzeba powiedzieć, że jeśli nosisz ciężkie ładunki, zalecamy noszenie plecaka jak najbliżej pleców, ponieważ zmniejsza to ryzyko urazów ramion.

Saszetki

Nerka, saszetka na brzuch, torba w kształcie banana, mini torba na pasek - jest wiele nazw. Ale bez względu na to, jak to nazwiesz, w Fabryka Futbolu znajdziesz tą niezwykle przydatną małą torbę. Zasadniczo nerka to mała torebka z tkaniny zapinana na zamek błyskawiczny i noszona za pomocą paska. Tradycyjnie noszono je w okolicach bioder lub talii, ale dziś coraz więcej osób, zwłaszcza młodzież, nosi również przewieszoną od ramion do talii, tak jak Sylvester Stallone nosił swój pas w Rambo. Saszetka to idealna torba do przechowywania portfela, kluczy i innych mniejszych przedmiotów.

Co składa się na dobrą torbę sportową?

Oprócz znalezienia odpowiedniej torby, która odpowiada Twoim potrzebom, powinieneś również poszukać takiej, która jest wykonana z najlepszego materiału. Włókna syntetyczne, takie jak poliester, są dość powszechne w torbach sportowych. Głównym powodem jest to, że potrzebujesz trwałego materiału, który jest również odporny na warunki atmosferyczne. Jeśli Twoja torba nigdzie się nie wybiera poza szatnią i domem, materiał jest mniej ważny. Ale w przypadku dużych toreb piłkarskich na sprzęt chcesz mieć pewność, że będą również bardzo wytrzymałe. Bez względu na materiał, z jakiego wykonana jest Twoja torba, zawsze upewnij się, że jest przeznaczona do użytku sportowego i pochodzi od sprawdzonej firmy.

Torby, plecaki i worki

Aktywne filtry

Kup torbę sportową online w Fabryce Futbolu

Kupowanie torby sportowej przez Internet nigdy nie było łatwiejsze. Fabryka Futbolu ma na celu pomóc Ci w dotarciu i wyborze najlepszych toreb treningowych. Dlatego stale aktualizujemy nasze produkty, aby dokładnie dostosować się do Twoich potrzeb. Nie tylko przedstawiamy ogromny wybór produktów, ale także staramy się, aby szczegółowe opisy były jak najbardziej intuicyjne, czyniąc je prostymi i opisowymi. Mimo że naszym celem jest stworzenie idealnej witryny internetowej z odpowiednimi informacjami, jednak czasami  zdarza się, że coś przeoczyliśmy lub po prostu nie wyjaśniliśmy czegoś wystarczająco dobrze lub po prostu masz dodatkowe pytania - skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, odpowiednie dane kontaktowe znajdziesz w stopce naszej strony internetowej. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoją ulubioną torbę sportową i złożyć zamówienie online w fabrykafutbolu.net.