Bezpieczne zakupy online dzięki szyfrowaniu SSL (Secure Socket Layer) to numer jeden w zakresie bezpiecznego przesyłania danych online. Zabezpiecza tożsamość komunikujących się ze sobą komputerów i gwarantuje poufność przesyłanych danych.

Protokół SSL tworzy bezpieczne połączenia na trzy różne sposoby: Połączenie jest całkowicie prywatne, ponieważ zawartość jest przesyłana tylko w postaci zaszyfrowanej. Tożsamość serwera jest ustalona. Skuteczne algorytmy sprawdzają, czy dane są kompletne i niezmienione, gdy docierają do odbiorcy. Protokół SSL jest inicjowany przez dodanie litery s do dobrze znanego prefiksu http: www.fabrykafutbolu.net (patrz poniżej). To mówi przeglądarce, aby zażądała certyfikatu i jego klucza publicznego z serwera. Przeglądarka jest powiadamiana o tym kluczu wraz z sumą kontrolną i identyfikatorem. Informacje te są generowane tylko przez kilka firm certyfikujących.

Połączenia SSL nie mogą być używane, przerywane ani modyfikowane przez osoby trzecie. Oznacza to, że przesyłane informacje (adresy lub dane dotyczące zamówień) są chronione przed dostępem lub manipulacją przez osoby trzecie. Szyfrowanie jest automatyczne, więc nie musisz nic robić. Aktywne połączenie SSL można rozpoznać po zamkniętej kłódce w dolnej części okna przeglądarki lub po znaku s po http w linii adresowej przeglądarki, np. www.fabrykafutbolu.net.

Nasz sklep internetowy wykorzystuje certyfikat ESET SSL do ochrony Twoich danych.

Bezpieczne płatności SLL

Po złożeniu zamówienia należy w KOSZYKU dokonać wyboru formy płatności.

Umożliwiamy zapłatę za zakupiony towar w naszej firmie w następujących formach:
- płatność u Kuriera DPD lub POCZTA POLSKA (przy odbiorze paczki)
- przedpłata

Przedpłaty Kupujący dokonuje:
- przelew bankowy tradycyjny (numer konta: 03 1020 5356 0000 1302 0188 2760),
- szybki elektroniczny przelew PayU (płatność online oraz kartą płatniczą)

Najprostszą i najwygodniejszą dla Kupującego formą dokonania przedpłaty jest płatność przelewem PayU. Zakupiony i opłacony towar w naszym sklepie w tej formie, wysyłamy natychmiast po zakończeniu przez Kupującego procedury płatności (jeśli jest dostępny na stanie),tzn. nie czekamy z wysyłką do czasu zaksięgowania płatności na naszym koncie

Payu

Dla osób nie posiadających konta bankowego, a chcących dokonać przedpłaty za zakupiony towar w naszym sklepie, umożliwiamy również płatność bezpośrednio na konto naszej firmy, dane do dokonania takiej płatności :

Fabryka Futbolu Paweł Lewandowski
ul. Reja 21 22-400 Zamość
03 1020 5356 0000 1302 0188 2760
w tytule wpłaty prosimy podać numer zamówienia

kontakt/informacje:
tel.: 533 764 367
e-mail: [email protected]