Filtruj według

Marka

Marka

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Długość Rękawa

Długość Rękawa

Koszulki termo damskie

Jeśli szukasz damskiej bielizny termoaktywnej, to trafiłaś we właściwe miejsce. Nie ma wątpliwości, że dobra warstwa bazowa jest niezbędna w wielu różnych dyscyplinach sportowych. Bielizna sportowa, funkcjonalna czy bielizna termoaktywna ma wiele cech użytkowych. Znajdziesz tu warstwę podstawową, która zapewnia wentylację i odprowadzanie potu, aby zapewnić Ci suchość podczas aktywności fizycznej. Koszulki termoaktywne utrzymują ciepło ciała i zapewnia, że ​​nie jest ci zimno, gdy trenujesz na zewnątrz w zimne dni. Wiele naszych damskich koszulek termoaktywnych jest wyposażonych w kompresję, aby umożliwić Ci pełne wykorzystanie możliwości. Kompresja może pomóc w regeneracji mięśni, które będą zawsze gotowe do użycia w razie potrzeby.

Większość damskiej bielizny termoaktywnej idealnie pasuje do każdego rodzaju koszulki piłkarskiej. Warstwa podstawowa jest wykonana z lekkiego materiału, a szycie jest wykonane tak, aby nie podrażniać skóry. Warstwa podstawowa została zaprojektowana tak, aby przylegała do ciała. Fabryka Futbolu oferuje duży wybór różnych bielizny damskiej. Są dostępny w różnych rozmiarach, co pozwala znaleźć najlepsze dopasowanie i wygodę.

Zalecamy noszenie warstwy podstawowej jako pierwszej warstwy na ciele. Oznacza to, że będziesz nosiła swój zwykły sprzęt treningowy lub odzież sportową na bieliznę podstawową. Zapraszam do zapoznania się z naszym dużym wyborem damskich koszulek termoaktywnych na fabrykafutbolu.net. Mamy wszystkie duże marki, takie jak Nike Pro, adidas Tech czy Under Armour. Kup nową warstwę podstawową bielizny i przygotuj się na pełnię wydajności. Zarówno na boisku, na bieżni, jak i na siłowni.

Damskie koszulki termoaktywne Nike, Adidas

Koszulki termo damskie

Aktywne filtry