Adidas Predator | Buty piłkarskie | 20.4 / 20.3 / 20.1 / 19.3 / 19.3

Buty adidas predator

Adidas Predator to coś więcej niż tylko buty piłkarskie, jest prawdziwą ikoną futbolu, która właśnie teraz się odradza. Adidas zastępuje model Predator 19 nowym modelem Predator Mutator 20, w których znajdziemy nowoczesne innowacje za pomocą Predatora DNA.
Adidas Predator Mutator 20 to kultowy klasyk z nowoczesnymi akcentami, uważany za jeden z najlepszych model butów piłkarskich w piłce nożnej. Było kilka wersji Adidas Predator z różnymi kolorami, gdzie najbardziej znana jest wersja czerwono-czarna z czerwonym językiem i białymi paskami. Bez względu na wersję i kolorystykę, były niezwykle popularne, a buty piłkarskie Adidas Predator były używane przez graczy takich jak David Beckham i Zinedine Zidane.
Piłka nożna jest dyscypliną cieszącą się ogromną popularnością na całym świecie. Jej uprawianie wymaga odpowiedniego obuwia – w tej roli znakomicie sprawdzają się buty Adidas Predator 20 przeznaczone do gry zarówno na naturalnych, jak i sztucznych nawierzchniach oraz na halach. Odpowiedni kształt cholewki, asymetryczne sznurowania oraz język stanowiący zintegrowaną część korpusu buta to cechy charakterystyczne dla całej linii adidas predator. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby podnieść komfort dynamicznej, intensywnej i szybkiej gry.
Najwyższej jakości materiały, z których wykonane zostało obuwie adidas predator znacząco podnoszą nie tylko wygodę użytkowania, ale również wpływają na doskonalenie techniki gry – zawodnik sprawniej porusza się po boisku i jest lepiej przygotowany na przyjmowanie nawet bardzo trudnych podań. Dodatkowo cała seria wyróżnia się wyjątkowymi walorami estetycznymi pozostającymi z najnowszymi trendami, jakie obowiązują we współczesnym futbolu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Buty piłkarskie korki Adidas Predator Mutator 20 sklep piłkarski

Adidas Predator | Buty piłkarskie | 20.4 / 20.3 / 20.1 / 19.3 / 19.3

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-24 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć