Adidas Predator | Buty piłkarskie | 20.4 / 20.3 / 20.1 / 19.3 / 19.3

adidas-predator-accuracy

Adidas przedstawia buty piłkarskie Predator Accuracy — najnowszy model z prestiżowej serii Predator, stworzony z myślą o precyzyjnej grze i zakorzeniony w podstawowej zasadzie, która sprawiła, że oryginalny Predator był tak zabójczy — w strzelaniu goli. Współczesna gra to gra na cale, a momenty zwycięstwa w meczu są często określane przez najmniejsze marginesy. Dokładność i umiejętność gry przed bramką są kluczowe dla odniesienia sukcesu na boisku, a Predator Accuracy opiera się na poprzednich iteracjach Predatora, aby dać graczom pełną pewność podczas uderzania piłki.


Wykorzystując opinie konsumentów i sportowców adidas, Predator Accuracy przeszedł szereg aktualizacji, aby zoptymalizować dokładność gry:

  1. Na środkowej stronie buta znajduje się technologia HIGH-DEFINITION GRIP TECHNOLOGY, w której minimalistyczne gumowe elementy są strategicznie rozmieszczone w strefie kopnięcia, aby zapewnić przyczepność do piłki przy jednoczesnym zachowaniu miękkości cholewki dzięki zachowaniu jej elastyczności.
  2. W konstrukcji Predator Accuracy technologia HYBRIDTOUCH - powlekany materiał z mikrofibry - została ponownie wprowadzona w celu uzyskania bardziej miękkiego, formowanego dopasowania, które maksymalizuje komfort.
  3. Podeszwa zewnętrzna posiada FACETFRAME, aby zapewnić stabilność, wysoce wydajne przejście i dynamiczną przyczepność, zapewniającą mocny ruch na boisku. Konfiguracja kołków została „zoptymalizowana do użytku do docelowego podłoża.
  4. Dopełniając projekt Predator Accuracy, bezsznurowalna konstrukcja na języku buta jest wykonana z materiału PRIMEKNIT, który pozwala na wygodne, łatwe zakładanie i bezpieczne blokowanie stopy podczas gry.


MAHSA ARYAN, GLOBAL DYREKTOR KATEGORII – OBUWIE, ADIDAS FOOTBALL, powiedział: „Od momentu powstania w 1994 roku, Predator był powszechnie uważany za jeden z najbardziej kultowych butów piłkarskich w grze i widzieliśmy wiele różnych historii opowiedzianych na przestrzeni lat. Dzięki Predator Accuracy jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością ponownego zakorzenienia serii w jej fundamentalnych zasadach – dokładności w strzelaniu bramek. Wysłuchaliśmy opinii sportowców i konsumentów, aby stworzyć buty piłkarskie zaprojektowane z myślą o najwyższej precyzji we współczesnej grze, aby dać graczom pełną pewność podczas uderzania piłki.

Buty piłkarskie korki Adidas Predator Freak 20 sklep piłkarski

Adidas Predator | Buty piłkarskie | 20.4 / 20.3 / 20.1 / 19.3 / 19.3

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-24 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Adidas Predator - idealne buty piłkarskie na każdą pozycję

Zaprojektowana dla graczy, którzy poruszają się zwinnie i szybko, linia butów piłkarskich adidas Predator to lekkie buty z doskonałą przyczepnością. Od napastników po bramkarzy, buty piłkarskie adidas Predator przeznaczone na każdą pozycję na boisku.

David Beckham umieścił adidas Predator na mapie piłkarskiej, a teraz nadszedł czas, aby nowe pokolenie kontynuowało to dziedzictwo. Jeśli szukasz butów piłkarskich zapewniających kontrolę nad piłką i precyzję uderzenia, buty piłkarskie adidas Predator to świetny wybór. Zapewniają doskonałą kontrolę nad piłką. Bez względu na to, czy zamierzasz strzelać, podawać, dryblować, czy wykonać perfekcyjne dośrodkowanie, adidas Predator pomoże Ci to zrobić znakomicie.

Adidas Predator - innowacyjna technologia

Największą zaletą butów piłkarskich Predator firmy adidas jest technologia. W szczególności przód buta, który został zaprojektowany z opatentowaną konfiguracją Predator, która zapewnia butowi lepszy kontakt z piłką, prowadzenie i moc. Nowa cholewka pomaga graczom kontrolować piłkę dzięki unikalnym kolcom, które zapewniają zwiększają przyczepność, nie utrudniając jednocześnie w zadawaniu potężnych kopnięć i szybkich manewrów.

Adidas Predator Freak

Adidas właśnie oficjalnie zaprezentował buty piłkarskie nowej generacji Predator Freak 2021. Nowe buty Predator, które są już dostępne w sprzedaży, wprowadzają odważny nowy wygląd, a także szereg zaktualizowanych funkcji, w tym nową cholewkę 360 ° Demonskin. Nowe buty Adidas Freak Predator mają agresywny design. 3 paski otaczają stopę, tworząc bardziej dramatyczny wygląd, który nawiązuje do klasyków Adidasa, takich jak Predator Accelerator z 1998 roku i Predator Precision z 2000 roku. Dość duże ulepszenie w stosunku do poprzedniej generacji, Adidas Predator Freak, wprowadza zwiększone „pokrycie 360 °” cholewki Demonskin z charakterystycznymi kolcami. Według Adidasa miało to na celu „umożliwienie lepszej kontroli i zwiększonego skrętu piłki. Kołnierz nowych butów piłkarskich Adidas Predator Freak 2021 jest również inny, z nowym podzielonym projektem - co pozwala na większy zakres ruchu i sprawia, że buty są bardziej uniwersalne pod względem różnych kształtów stóp.

Historia Adidas Predator

Adidas Predator to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych i kultowych butów piłkarskich, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Model został wprowadzony na rynek w 1994 roku, a jego nazwa ma ponad 25-letnią historię, buty były noszone przez takich gwiazdorskich graczy jak Michael Ballack, David Beckham, Zinadine Zidane i wielu innych. Adidas Predator wielokrotnie sprawdzał się. Wszystko zaczęło się w 1994 roku od pierwszego w historii modelu adidas Predator. Od tego czasu zmieniła się technologia, materiał i wygląd. Na szczęście jakość nigdy nie została obniżona.

Buty Adidas Predator dla dzieci i dorosłych

Fabryka Futbolu jest jednym z największych sprzedawców detalicznych w Europie i oferuje niezrównany wybór butów piłkarskich Adidas Predator. Dzięki ponad 100 różnym modelom adidas Predator dla dzieci i dorosłych, we wszystkich wersjach kolorystycznych i modelach, Fabryka Futbolu gwarantuje, że mamy dla Ciebie idealne buty Predator. Jeśli nadal masz wątpliwości, że to odpowiednie dla Ciebie buty piłkarskie, zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem butów piłkarskich Adidas - obiecujemy, że nie zawiedziesz się.

Kup Adidas Predator online

Kupując adidas Predator online w Fabryce Futbolu zawsze możesz spodziewać się szybkiej dostawy, świetnych cen i profesjonalnej pomocy przy wyborze odpowiedniego obuwia. Chcemy maksymalnie ułatwić kupowanie butów piłkarskich adidas Predator przez Internet i chcemy się upewnić, że masz wszystkie potrzebne informacje, zanim zdecydujesz się na zakup. Jednak może się zdarzyć, że masz jakiekolwiek pytania, na które nie odpowiedzieliśmy w powyższym tekście, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Odpowiednie informacje znajdziesz w stopce.

Adidas Sapphire Edge Pack - kompletny zestaw butów piłkarskich z nowym Adidas Predator Edge

Adidas Predator LZ powraca! Co? Tak, chodzi o zupełnie nowy Predator Edge, który po raz pierwszy pojawił się w zestawie adidas Sapphire Edge Pack. Adidas Predator LZ 2012 odgrywa tutaj ważną rolę. ES wprowadza również modele X Speedflow i buty adidas COPA SENSE. Choć raz odgrywają tu podrzędną rolę, choć w tej kolorystyce COPA jest niezwykle mocna. Sprawdź również Sapphire Edge X i Sapphire Edge COPA.

Co ma wspólnego stary Predator LZ z nowym Pedator Edge?

Bardzo proste: buty piłkarskie Predator Edge przywracają przyczepność Lethal Zones na cholewce modelu Predator LZ. W 2012 roku adidas wypuścił Predator LZ (skrót od Lethal Zones),pierwszego Predatora z syntetyczną cholewką, w kolorze niebieskim z czerwonymi gumowymi wargami Lethal Zone. Dokładnie 10 lat później – czyli w 2022 roku – adiidas wprowadza na rynek swojego nowego adidasa Predator Edge. W niebiesko-czerwonej kolorystyce! Z gumowym wzorem uchwytu wargi w kolorze czerwonym! adidas przedstawia Predator Edge quasi Lethal Zone Version 2.0, ale teraz nazywa wzór chwytu nieco bardziej przyjaznym dzięki „Zone Skin”. Teraz już wiesz, dlaczego Predator LZ 2012 powraca.

Dlaczego Sapphire Edge Pack jest pierwszą kolorystyką dla nowego Predator Edge?

Adidas Predator Edge pojawia się w podobnej kombinacji niebieskiego i czerwonego koloru, jak jego wzór do naśladowania Predator LZ 10 lat temu. Wersja 2022 butów piłkarskich adidas Power ma również swój własny charakterystyczny wygląd z motywami „Krawędź” (tj. krawędź, wyraźna ostra linia itp.) i „Facet” (tj. szlachetne wycięcie na klejnotach). Fasetowany wygląd podeszwy jest szczególnie charakterystyczny. Adidas wybrał tytuł kolekcji „Sapphire Edge Pack” całkiem świadomie i koncepcyjnie. Niebieski szafir dla głównego koloru niebieskiego. „Sapphire” jako pięknie oszlifowany kamień dla fasetowanego wyglądu Predator Edge. I oczywiście „Egde” jako opis charakterystycznego wyglądu a) poprzez fasetowany wygląd i b) ostro narysowane gumowe wargi w strefie wzoru skóry, które nadają Predatorowi legendarny chwyt piłki. Wszystkie fajne szczegóły i funkcje nowego modelu 2022 Predator znajdziesz w szczegółach produktu topowych butów piłkarskich adidas Predator Edge+. Jak zawsze, wszystkie dostępne buty znajdziesz na magazynie w Fabryka Futbolu. Sprawdź nasze kategorie pakietów, aby poznać najnowsze premiery i upusty podczas uruchamiania.