close

Adidas Ace | Buty piłkarskie dla dzieci | 17.3 / 17.1 / 16.3 / 15.3

Każda przyszła gwiazda futbolu już zawsze będzie pamiętać swoje pierwsze profesjonalne korki lub buty sportowe. To one będą łączone ze wspomnieniami o pierwszych spektakularnych bramkach, skomplikowanych akcjach na murawie, a także wspólnej grze z kolegami, pełnej różnych emocji. Z tymi butami na nogach, przyszłe legendy piłki nożnej będą wyrabiać dobre nawyki, ćwiczyć manewry z piłką, a także wykonywać liczne rozgrzewki, chroniące je przed urazami. To właśnie jeden z najważniejszych powodów, dla którego warto inwestować w profesjonalne obuwie już dla najmłodszych graczy. Mimo że u dzieci stopa szybko rośnie, but nie powinien być ani w zbyt małym, ani zbyt dużym rozmiarze. Dobrze dobrany but to mniejsze ryzyko kontuzji, która może zakończyć sportową karierę, zanim ta jeszcze na dobre się rozkręci.
Adidas Junior Ace — idealne buty na start dla ambitnych piłkarzy

Adidas Ace | Buty piłkarskie dla dzieci | 17.3 / 17.1 / 16.3 / 15.3

Aktywne filtry

Odpowiednie obuwie sportowe w trakcie gry to nie tylko dobre oparcie dla stopy i mniejsze ryzyko kontuzji. To także szansa na wykorzystanie pełnego potencjału nawet u najmniej doświadczonego gracza. W jaki sposób? Profesjonalne buty sportowe, takie jak piłkarskie buty dziecięce Adidas Ace, to przede wszystkim odpowiednio wykonana podeszwa. To właśnie ona zapewnia najlepszą przyczepność w trakcie gry, a także zwrotność w przypadku nagłych manewrów. Podeszwa nie może być ani zbyt twarda, ani zbyt miękka — w trakcie meczu każdy zawodnik musi wielokrotnie przemierzyć murawę, a to wymaga odpowiedniego oparcia dla stopy. Modele wyposażone w korki lub wypustki dodatkowo ułatwiają szybkie zmiany kierunków w trakcie biegu z piłką, a także wykonywanie sprytnych zwodów, mających na celu zmylenie przeciwnika w trakcie gry.
Dlaczego warto wybrać Adidas Ace dla dzieci?

Adidas to nie jest firma, która w sporcie pojawiła się niedawno. To marka doświadczona, która od lat współpracuje ze sportowcami, opracowując swoje produkty tak, żeby jak najlepiej sprawdzały się wśród sportowców i zwykłych fanów obuwia sportowego. Adidas stawia nie tylko na wygodę, ale przede wszystkim na jak najlepsze wykorzystanie posiadanych materiałów do tworzenia nowoczesnych, przemyślanych modeli. Korzystając z doświadczeń i opinii sportowców, tworzy buty, które pozwalają wykorzystać pełen potencjał gracza w trakcie gry!
Adidas Junior Ace — świetny wygląd, świetna gra!

Przy projekcie butów sportowych, takich jak Adidas Ace dla dzieci, żaden element nie został dodany przez przypadek. Zarówno opływowy kształt, jak i lekkie materiały, które zostały użyte w trakcie produkcji buta, pozwalają zwiększać efektywność graczy w trakcie rozgrywek. Piłkarskie buty dziecięce Adidas Ace pomagają też zachować stabilność w trakcie prowadzenia piłki po boisku — żeby podążała dokładnie w tym kierunku, w którym gracz sobie tego życzy. To właśnie odpowiedni kształt i powierzchnia buta pozwala na zgrabne podania i szybkie przejęcia piłki.

Poza zaletami technicznymi, buty Adidas cechują się także świetnym wyglądem. Wyjątkowe kolory i wyróżniające się wzory sprawiają, że to stylowy dodatek na murawie, a także poza nią.