close

Nike Mercurial Phantom Vision / Venom | Buty piłkarskie dla dzieci | VSN / VNM

Gdzie zaczynał Lewandowski? Messi? Ronaldinho? Każdy z nich zaczynał od pierwszych treningów na murawie, od pierwszych treningów z kolegami. Piłkarska pasja pojawia się wcześnie, więc już w dzieciństwie warto ją odpowiednio rozwijać i wspierać. Talent to dopiero połowa sukcesu w piłce nożnej. Druga połowa to poświęcenie, czas spędzany na treningach i odpowiednie przygotowanie do skomplikowanych manewrów. A te o wiele łatwiej przeprowadzać w odpowiednim obuwiu!

Firma Nike to nie tylko przedsiębiorstwo odpowiedzialne za wyrób obuwia. To doświadczony zespół specjalistów, którzy od lat stoją ramię w ramię ze światowej klasy sportowcami, tak żeby tworzyć razem z nimi obuwie, które najlepiej sprawdzi się w danej dziedzinie sportu. Wykorzystując dane, doświadczenie, a także najnowszą technologię, łączą nowinki technologiczne z najlepszymi materiałami dostępnymi na rynku. Takie połączenie pozwala na przeniesienie sportu na zupełnie nowy poziom!
Nike Junior Phantom — pierwsze buty dla małego sportowca!

Nike Mercurial Phantom Vision / Venom | Buty piłkarskie dla dzieci | VSN / VNM

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z piłką nożną, czy strzela pierwsze bramki w okolicznym klubie sportowym — zasługuje na to, co najlepsze na murawie! Piłkarskie buty dziecięce Nike Phantom to przede wszystkim buty zaprojektowane w taki sposób, żeby jak najlepiej wykorzystać potencjał małych graczy.

Najważniejszym elementem butów sportowych jest podeszwa. W przypadku Nike Phantom dla dzieci została zaprojektowana tak, żeby zapewnić doskonałą przyczepność nie tylko na sztucznych, ale także i na naturalnych nawierzchniach trawiastych i trawę imitujących. Niektóre modele są wzbogacone o wypustki lub korki, umożliwiające większą zwrotność w trakcie skomplikowanych manewrów. Korki na podeszwach mają idealny rozmiar, rozmieszczenie, a także kąt nachylenia pozwalające na stabilizację stopy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach do gry!

Z kolei teksturowana, miękka syntetyczna cholewka ułatwia manewrowanie piłką w trakcie dłuższego biegu z piłką, nawet przy dużych prędkościach. Nagłe skręty w trakcie gry, udane zwody i szybkie podania do graczy z odpowiednią podeszwą stają się o wiele łatwiejsze do wykonania! A opływowy kształt buta sprawia, że o wiele łatwiej manewrować i decydować, w którym kierunku piłka zostanie podana.
Piłkarskie buty dziecięce Nike Phantom — idealne na start

Dobry gracz musi cechować się zwinnością i sprytem w trakcie gry. Buty powinny być wydajne, lekkie, a także łatwe do pielęgnacji i wyczyszczenia, zwłaszcza jeśli w trakcie meczu niespodziewanie spadnie na graczy deszcz. Buty Nike Junior Phantom są właśnie takie — stworzone do gry w niesprzyjających warunkach. Każdy element buta został skrupulatnie zaplanowany, dzięki czemu poprawia wydajność w trakcie gry. Nawet asymetryczne sznurowanie zwiększa powierzchnię kontaktu z piłką, a do tego umożliwia precyzyjne podania, a później spektakularne strzały.

Nike Phantom dla dzieci to stylowe buty, które z daleka przyciągają uwagę. Wyraziste kolory i niepowtarzalny design pasuje nie tylko na murawę, ale także poza nią.