Stroje I komplety bramkarskie dla dzieci I dorosłych | Adidas | Nike

Komplet bramkarski to niezbędna odzież dla każdego gracza pilnującego brami – zarówno początkującego, jak i profesjonalisty. W naszym sklepie dostępne są ubrania sportowe tego typu w różnych rozmiarach, umożliwiające dobór ubrań dla dzieci i dorosłych sportowców. Stroje bramkarskie produkowane są przez topowe marki, m.in. Nike i Adidas, które od lat cieszą się niezmienną popularnością, na którą wpływa przede wszystkim wysoka jakość materiałów oraz stosowanie technologii poprawiających komfort noszenia.

Komplety bramkarskie, spodnie i bluza, sklep piłkarski, promocja

Stroje I komplety bramkarskie dla dzieci I dorosłych | Adidas | Nike

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Komplet bramkarski – zalety

Za kupnem zestawu przemawia szereg zalet produktów – projektowanych i szytych zgodnie z potrzebami bramkarzy w różnym wieku. Komplet bramkarski gwarantuje przede wszystkim zakup pełnego, niezbędnego do gry stroju, stworzonego z pasujących do siebie elementów. Oto najważniejsze cechy naszych kompletów:

- szyte są z wysokiej jakości materiałów;

- wykorzystywane do produkcji tkaniny są lekkie, elastyczne i przyjemne w dotyku;

- materiał zapewnia właściwą cyrkulację powietrza – tkanina tym samym „oddycha”;

- przy produkcji stosowane są rozmaite technologie, np. AeroReady, czego przykładem jest np. strój bramkarski Adidas, albo też Dri-Fit w przypadku innych ubrań marki, w których wilgoć jest szybko odprowadzana, materiał pochłania pot i szybko schnie;

- regularny krój zapewnia maksymalną wygodę i swobodę poruszania;

- wiele modeli ma spodnie wzmocnione amortyzacyjną wyściółką, zapewniającą maksymalną ochronę podczas wysiłku.

Stroje bramkarskie – rodzaje zestawów

Właściwy ubiór sportowy ma wpływ na komfort użytkowania, a tym samym na swobodę ruchów, która przy każdej aktywności fizycznej ma tak istotne znaczenie. Komplety dostępne w naszym katalogu produkowane są z myślą o grze w różnych warunkach – są to zarówno zestawy składające się z koszulek z długim rękawem oraz długich spodni, wśród których warto wymienić, chociażby stroje bramkarskie Nike, jak i t-shirty z krótkim rękawem kompletowane z krótkimi spodniami. Najwyższa jakość wykonania cechuje zarówno komplety dla dorosłych, jak i stroje bramkarskie dla dzieci.