Adidas Predator | Buty piłkarskie dla dzieci | 20.4 / 20.3 / 19.3

Junior Adidas Predator Freak

Adidas Predator | Buty piłkarskie dla dzieci | 20.4 / 20.3 / 19.3

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Dziecięce buty piłkarskie adidas Predator | Buty piłkarskie dla dzieci Predator| FREAK.1 | FREAK.2 | FREAK.3 | Buty halowe

Ulubionym sportem w Polsce jest oczywiście piłka nożna. Czy to w klubie, czy prywatnie z przyjaciółmi, w wolnym czasie lubimy używać okrągłej skóry. Każdy, kto chce zarabiać na piłce nożnej, jak Leonel Messi czy Christiano Ronaldo, powinien zacząć grać w piłkę już w młodym wieku. Podobnie jak w przypadku wielu innych sportów, sprzęt jest bardzo ważnym czynnikiem. Niezastąpionym elementem wyposażenia w piłce nożnej są oczywiście buty piłkarskie. Powinny zapewniać dobrą przyczepność i oczywiście dobrą kontrolę nad piłką. Dla dzieci szczególnie ważne jest posiadanie wysokiej jakości butów piłkarskich. Mali piłkarze są dobrze wyposażeni w dziecięce buty piłkarskie adidas Predator. Wielu profesjonalistów piłkarskich zaufało modelowi Predator w dzieciństwie. Czy to Michael Ballack, czy David Beckham, wszyscy już nosili te buty. Możesz kupić model Predator 20+ oraz wersje 20.1, 20.2, 20.3 i 20.4 po niskich cenach w Fabryce Futbolu. Oczywiście adidas zwraca uwagę na użycie wysokiej jakości materiałów (materiał Primeknit) oraz doskonałe dopasowanie w swoich modelach dziecięcych. Dzięki kołkom zapewniają niezbędną przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Adidas zintegrował również wyściółkę Boost w podeszwie środkowej.

Dzięki tym butom piłkarskim zachowanie podczas gry może być doskonale zoptymalizowane, a dzieci mogą poprawić swoją technikę. Duża powierzchnia kontaktu zapewnia doskonałe wyczucie piłki. Jeśli szukasz również ultranowoczesnych i stylowych butów piłkarskich adidas dla dzieci, adidas Predator to z pewnością bardzo dobra decyzja. Doceniane strzały na bramkę lub podania jak profesjonaliści z Bayernu Monachium, z nowym Predatorem wszystko jest możliwe. W sklepie Fabryka Futbolu znajdziesz bardzo wysokiej jakości dziecięce buty piłkarskie do różnych nawierzchni, odpowiednie również do nawierzchni parkietowych. Oczywiście wyżej wymienione modele dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów dla dzieci. Fabryka futbolu gwarantuje natychmiastową realizację zamówienia oraz absolutnie najlepsze ceny. Adidas to jeden z najbardziej znanych producentów butów piłkarskich. Firma została założona w 1949 roku i obecnie różne produkty są sprzedawane na całym świecie. Jeśli szukasz najlepszych butów piłkarskich dla swoich dzieci, zdecydowanie polecamy modele Predator. Niedrogo można znaleźć również poprzednie modele adidas COPA 19+, 19.1, 19.2, 19.3 i 19.4. W Fabryka Futbolu możesz tanio kupić nowe dziecięce buty piłkarskie i buty halowe. Po prostu przekonaj się o wyborze.