close

Filtruj według

Marka

Marka

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Trening siłowy

Aby sprostać zadaniom, które stoją przed nim w czasie meczu, każdy zawodnik musi posiadać dużą wytrzymałość. Sporą część ćwiczeń piłkarskich stanowi więc trening siłowy, do którego akcesoria można nabyć w naszym sklepie internetowym. Umożliwiamy zakup takich artykułów, jak: pasy, sanki czy spadochron oporowy. W ofercie znajduje się również piłka lekarska 1 kg, 3 kg, 4 kg oraz 5 kg. Z użyciem wszystkich tych produktów realizowane są różnorodne ćwiczenia zespołowe lub indywidualne. Wykorzystują je zarówno profesjonalne kluby piłkarskie, jak i drużyny amatorskie.

Akcesoria do treningu siłowego na hali i murawie

Asortyment, który prezentujemy, przeznaczony jest do wykorzystania na terenach zewnętrznych oraz w budynkach. Sanki treningowe świetnie sprawdzają się zarówno na murawach, jak i na halach, choć istotny jest odpowiedni dobór modelu. Powinien on być bezpieczny dla posadzki znajdującej się na sali sportowej.

Każde sanki przypina się w pasie piłkarza i umieszcza na nich ciężar tak, aby zapewniały mu opór w czasie ćwiczeń. Dzięki temu zawodnik wzmacnia siłę i jednocześnie poprawia szybkość. Istnieje możliwość zamontowania obciążnika o różnej masie, dzięki czemu akcesoria dostosowane są do aktualnego ćwiczenia.

Spadochron i pasy treningowe – zastosowanie

Z kolei spadochron przypięty, podobnie jak sanki, do pasa zawodnika pozwala wykorzystać opór powietrza. Profesjonalista czy amator, mający go na plecach, do pokonania tego samego dystansu potrzebuje znacznie więcej siły. Ciężarem jest tu wyłącznie opór powietrza, który sprawia, że ćwiczący, angażując większe zasoby energii, poprawia swoją ogólną kondycję.

W sklepie można także zamówić piłki lekarskie: 1-, 3-, 4- i 5-kilogramowe. Stanowią one akcesoria wykorzystywane w wielu dziedzinach sportowych oraz w rehabilitacji zlecanej przez lekarzy. Pozwalają bowiem wzmocnić różne partie mięśni, poprawić refleks i wiele innych zdolności, przydatnych nie tylko na boisku.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi akcesoriami do treningu siłowego. Chętnie służymy klientom naszym doświadczeniem.

Trening siłowy

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry