close

Drabinki piłkarskie do ćwiczeń

Bardzo często stosuje się je podczas treningów futbolowych. Drabinka koordynacyjna (treningowa, piłkarska),jak sama nazwa wskazuje, poprawia współdziałania różnych ośrodków ruchu w naszym ciele. Ponadto pozwala na zwiększenie szybkości ruchów nóg, a także poprawia czas reakcji i zwinność. Innymi słowy, ma ona ogromnie szerokie zastosowanie, dlatego tak chętnie używana jest nie tylko przez biegaczy czy futbolistów, ale również przez mistrzów sztuk walki czy lekkoatletów.

Drabinka treningowa jest doskonałym akcesorium sportowym z tego względu, że ćwiczenia przy jej użyciu angażują wiele partii mięśni na raz. Wykorzystanie całego ciała podczas treningów sprzyja jego ogólnemu wzmocnieniu, jak i bardziej kompleksowemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Drabinkę koordynacyjną (lub piłkarską) stosuje się do wykonywania różnego rodzaju dynamicznych aktywności ruchowych, dzięki czemu stanowią doskonały dodatek do tzw. ćwiczeń kardio. Angaż wielu partii mięśni na raz sprawia także, że krew szybciej przepływa przez ciało zaopatrując każdą komórkę w dodatkową dawkę tlenu i składników odżywczych.

Drabinka piłkarska (treningowa, koordynacyjna) jest doskonałym dodatkiem sportowym do wykonywania ćwiczeń różnego rodzaju. Na przykład stosuje się ją do zwykłego biegu bądź skipów. Ponadto można ją wykorzystać do pompek z pajacykiem, a także skoków, co szczególnie jest przydatne dla lekkoatletów trenujących skoki w dal. Z drugiej strony taka drabinka koordynacyjna (piłkarska) będzie dobrym wyborem nawet do domu. Codzienne wykonywanie ćwiczenia zwanego “deską” wzmacnia mięśnie.

Sprzedawane w naszym sklepie akcesoria doskonale sprawdzą się podczas ćwiczeń wielu sportowców - piłkarzy, lekkoatletów czy biegaczy. Pozwala na poprawę ogólnej koordynacji ruchowej, a także wzmacnia wiele partii mięśniowych. Na poważnie zajmujesz się uprawianiem sportu? A może robisz to tylko amatorsko? Bez względu na to czy jesteś profesjonalistą czy hobbystą, skorzystaj z naszej oferty – z nami poczujesz prawdziwy zastrzyk adrenaliny i endorfin.

Drabinki koordynacyjne, treningowe i piłkarskie do ćwiczeń

Drabinki piłkarskie do ćwiczeń

Aktywne filtry