Odzież i bielizna termoaktywna Nike

Profesjonalna bielizna termoaktywna Nike wspomaga wzrost mięśni. Dzięki odpowiedniej bieliźnie aktywnej możesz w szczególności przyczynić się do wzrostu mięśni podczas treningu siłowego. Szczególnie koszulki z krótkim i długim rękawem będą dla Ciebie bardzo pomocne. Leżą blisko ciała, zapewniają pewną kompresję, poprawiają krążenie i tym samym podrażniają mięśnie. Mówiąc prościej, na przykład bielizna firmy Nike zapewnia, że ​​ważne składniki odżywcze we krwi są dostarczane szybciej dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Ale nie musisz martwić się o komfort noszenia, rękawy są wykonane z materiału, który jest przyjemny dla skóry. Specjalnie opracowane szwy zapewniają, że na skórze nie ma punktów nacisku ani tarcia. Każdy sportowiec zna jedno negatywne doświadczenie podczas treningu w normalnej bieliźnie. Bolesne ślady tarcia pojawiają się bardzo szybko, ponieważ materiał i krój odzieży nie są dostosowane do ruchów podczas biegania lub na przykład podnoszenia ciężarów. Pomoże Ci w tym bielizna markowej jakości, którą znajdziesz tutaj od najlepszych marek. Został specjalnie opracowany, aby te bolesne ślady tarcia nie występowały. Wypróbuj teraz, odwiedź nasz sklep sportowy, czekamy na Ciebie!

Odzież i bielizna termoaktywna Nike

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Bielizna termoaktywna Nike jest dla tych, którzy potrzebują ciepłej warstwy podstawowej, która nie będzie zbyt ciężka i uniemożliwiająca oddychanie. Seria Nike została zaprojektowana we współpracy z fizjologami i samymi sportowcami.

Bielizna Nike zapewnia najbardziej optymalne warunki podczas treningu lub meczów. Dlatego niektórzy z najlepszych graczy na świecie, tacy jak Rooney, Iniesta i Neymar, używają tego typu podstawowej warstwy. Ten rodzaj bielizny termoaktywnej idealnie pasuje do każdego rodzaju koszulki piłkarskiej i spodenek, zapewnia dodatkowe ciepło, a jednocześnie odprowadza pot i wilgoć z dala od ciała, dzięki czemu ciało może mieć dobrą oddychalność.

Ponadto koszulka Nike Pro została zaprojektowana tak, aby zapewnić lepszą kompresję mięśni. Daje pewność, że Twoje mięśnie szybciej się regenerują i są gotowe do treningu do następnej sesji treningowej lub gry. Dzięki temu bielizna przylega do ciała i daje optymalny efekt.

Komfort i technologia nie zawsze idą ze sobą w parze, ale jest to wyjątek w przypadku bielizny podstawowej Nike. Bielizna jest przyjemna w noszeniu i wygodna do trenowania podczas treningu.

Bielizna termoaktywna Nike to szeroka gama różnych technologii, z których niektóre zapewniają optymalną regenerację. Czy poważnie podchodzisz do treningu lub treningu, niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie ćwiczeń, czy prowadzisz elitarny program - wybór warstwy podstawowej Nike zapewnia jeszcze lepszy efekt z treningu. Wejdź na stronę główną fabrykafutbolu.net i zamów produkt, który da ci dodatkowy impuls potrzebny do stworzenia niezapomnianych zwycięstw.