close

Gumy treningowe

Odpowiednio zróżnicowane formy aktywności fizycznej wzmacniają sprawność zawodników oraz poprawiają ich umiejętności. Jedną z metod, która przydaje się w budowaniu lepszej kondycji, szybkości czy siły podopiecznych, jest wykorzystanie gumy do ćwiczeń. Zestaw takich akcesoriów treningowych lub pojedyncze sztuki można nabyć w naszym sklepie. Do wyboru są produkty fitness o różnym oporze, a także artykuły przeznaczone typowo do ćwiczeń siłowych i szybkościowych lub do doskonalenia zdolności bramkarskich.

Gumy piłkarskie, oporowe do treningu nawet w domu

Akcesoria, które znajdują się w naszym sklepie internetowym przydadzą się profesjonalnym zawodnikom piłkarskim, a także amatorom, którzy w wolnym czasie grają z kolegami i chcą zwiększyć swoje możliwości na boisku. Gumy treningowe Band stosowane są również przez przedstawicieli wielu innych dyscyplin sportowych, ponieważ ćwiczenie z nimi poprawia ogólną sprawność organizmu.

Zaletą tych produktów jest również fakt, że mogą być używane nie tylko na zielonej murawie czy na hali, ale również indywidualnie, w domu. Ponieważ są wykonane z elastycznego i niezwykle trwałego lateksu, nie trzeba obawiać się ich pęknięcia, nawet w przypadku dużej siły piłkarza. Producent proponuje asortyment o czterech stopniach oporu, dzięki czemu każdy zawodnik jest w stanie dostosować wyrób do aktualnej kondycji.

Szeroki wybór aktywności - guma do podciągania i ćwiczeń na drążku

Artykuły Power Band GTX umożliwiają wykonywanie bardzo zróżnicowanych treningów oporowych na odmienne partie mięśni i stawów. Pozwalają przeprowadzić na przykład serię ćwiczeń na drążku do podciągania, dzięki którym jednocześnie wzmacniane są mięśnie rąk i nóg. Poza tym można również wykonać wiele aktywności na stojąco albo siedząco, poprawiając kondycję w innych obszarach istotnych dla piłkarza.

W ofercie naszego sklepu, poza produktami Power Band GTH, znajdują się także inne, sprawdzone akcesoria oporowe. Zapewniamy duży wybór gum treningowych, piłkarskich do poprawy szybkości.

Gumy treningowe

Aktywne filtry