close

Koszulki FC Barcelona

Każdy piłkarski kibic uwielbia gadżety związane z ulubioną drużyną i jej zawodnikami. W kolekcji wiernego fana znaleźć się powinny między innymi koszulki. Barcelona poszczycić się może klubem, który zna chyba każdy – utalentowani piłkarze, znani trenerzy, legendy świata piłki nożnej. Wszystko to przesądziło o wielu sukcesach zespołu, który zajmuje jedno z czołowych miejsc w hiszpańskiej i międzynarodowej piłce nożnej. Oryginalna koszulka Barcelony to coś, w co każdy fan powinien się zaopatrzyć!

Koszulki FC Barcelona

Koszulki FC Barcelona

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

FC Barcelona – koszulka najwyższej jakości

Oferowane przez nas koszulki produkowane są przez firmę Nike, która od sezonu 1998/1999 projektuje i szyje odzież dla hiszpańskiego klubu. Oznacza to, że kibic kupujący t-shirt w naszym sklepie ma gwarancję oryginalności, a co za tym idzie - najwyższej jakości produktu. Każda koszulka Barcelony:

- wykonana jest z najlepszych materiałów: 100% bawełny lub 100% poliestru; tkaniny są przyjemne w dotyku, oddychające i szybko odprowadzają wilgoć, co podnosi komfort noszenia, zarówno na trybunach, jak i w trakcie aktywności fizycznej oraz na co dzień;

- ma płaskie szwy, które nie drażnią skóry – to jeden z tych detali, po których z łatwością rozpoznamy oryginalny t-shirt;

- produkowana jest w oparciu o nowoczesne technologie, np. Dri-Fit, która odprowadza pot na zewnątrz;

- jest lekka;

- zapewnia swobodę ruchów;

- ma regularny krój;

- jakość kolorów oraz nadruków właściwych dla danego wzoru jest zawsze najwyższej próby, dzięki czemu koszulka Barcelona, jeśli oczywiście będziemy stosować się do zaleceń producenta odnośnie prania, zachowa atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas.

FC Barcelona koszulka – rodzaje

Wygląd poszczególnych t-shirtów może się różnić. Związane jest to z faktem, że koszulka FC Barcelona meczowa, czyli ta, która tworzona jest z myślą o grze na boisku, jest inna od koszulki kibica. Różnorodne są też warianty samej koszulki meczowej – fason, kolorystyka i umiejscowienie poszczególnych elementów zależy od tego, czy drużyna rozgrywa mecz na swoim stadionie, czy poza nim. Przez lata na kolejne sezony projektowano inne wzory klubowej odzieży sportowej. Wiele z nich wciąż jest dostępnych, niektóre mają już wartość kolekcjonerską. Bez względu na to, czy jesteś po prostu kibicem śledzącym mecze ulubionej drużyny, czy sam próbujesz sił w piłce nożnej – ta koszulka to coś, co warto mieć!