close

Filtruj według

Rodzaj

Rodzaj

Kolor

Kolor

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Rozmiar koszulki

Rozmiar koszulki

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał

Materiał

Koszulki reprezentacji Polski

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie szerokiego asortymentu dla każdego kibica. W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o różnego rodzaju akcesoria piłkarskie. Sporym zainteresowaniem cieszy się koszulka reprezentacji Polski z własnym nazwiskiem dostarczana przez firmę Nike. Prezentowany T-shirt to podstawowy znak rozpoznawczy każdego kibica w czasie meczu.

Szeroki asortyment reprezentacyjny dostarczany przez firmę Nike

W swojej ofercie posiadamy bardzo wiele modeli T-shirtów z własnym nazwiskiem dostępnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Koszulka Polski posiada wszystkie niezbędne emblematy, jak na przykład orzełka, logo producenta oraz specjalną naszywkę wytwórcy potwierdzającą oryginalność produktu. Koszulki reprezentacji Polski z własnym nazwiskiem zostały wytworzone z poliestru. Materiał ten jest bardzo często stosowany przy produkcji ubrań sportowych. Jest lekki, w znakomity sposób odprowadza wilgoć, charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, bardzo szybko wysycha i nie gniecie się w torbie.

Prezentowana koszulka reprezentacji Polski Nike z własnym nazwiskiem jest dostępna w dwóch kolorach - białym oraz czerwonym. Zapewnia swobodę ruchów, uczucie lekkości oraz znakomitą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu nawet po intensywnym treningu.

Asortyment do użytku codziennego

Oferta naszej firmy to asortyment przeznaczony nie tylko na mecze i treningi, ale także do chodzenia na co dzień. Prezentujemy koszulkę polo firmy Nike wykonaną z bawełny. Produkt ten jest dostępny w dwóch kolorach. Zapięcie na guziki oraz elegancki kołnierzyk sprawiają, że produkt znakomicie się prezentuje.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dostarczanych przez firmę Nike. Spersonalizuj swój reprezentacyjny produkt i dodaj na nim własne nazwisko! Umieszczone napisy są doskonałej jakości, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania się nie odrywają.

Koszulki reprezentacji Polski

Aktywne filtry