Nike Mercurial Vapor 12 / 13 | Buty piłkarskie dla dzieci

Chcesz obudzić w swoim dziecku legendarnego ducha futbolu? Dołożyć małą cegiełkę do kariery potencjalnego następcy Lewandowskiego lub Messiego? Zacznij od zakupu odpowiednich butów.

Żeby dobrze rozwijać talent, trzeba zadbać o odpowiednie elementy garderoby, które uchronią dziecko przed kontuzją i umożliwią mu swobodną, komfortową grę. Nie można tego zrobić bez odpowiednich butów! Cała magia piłki nożnej zaczyna się na murawie. To tam po raz pierwszy budzi się ekscytacja ze sprawnie przeprowadzonej akcji, tam rodzi się radość po kopnięciu w piłkę i trafieniu idealnie między słupki, prosto do bramki. Można tego dokonać jedynie w obuwiu, które pomaga lepiej utrzymać się na murawie i chroni przed poślizgnięciem oraz innymi wypadkami, do których może dojść w trakcie gry. Warto postawić na buty dobrej jakości, które nie pękną po pierwszym treningu.
Nike Junior Mercurial Vapor — buty dla przyszłych mistrzów

Nike Mercurial Vapor 12 / 13 | Buty piłkarskie dla dzieci

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-24 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Firma Nike od lat nie tylko ubiera sportowców, ale także współpracuje z nimi przy tworzeniu nowych modeli. Marka wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki, planuje optymalny kształt obuwia, a także dobiera materiały o odpowiednich właściwościach, tak żeby użytkownicy mogli w pełny wykorzystać swój potencjał w sporcie. Piłkarskie buty dziecięce Nike Mercurial Vapor to coś więcej niż tylko buty do gry w piłkę. To namiastka mistrzowskiej precyzji w szyciu butów dla najlepszych graczy świata. W tych butach Twoje dziecko zapomni, że nie znajduje się na legendarnej murawie, nawet w trakcie zwykłego szkolnego treningu.

Nike Mercurial Vapor dla dzieci to przede wszystkim dobrze zaprojektowane podeszwy, które zapewniają doskonałą przyczepność nie tylko na sztucznych, ale także i naturalnych nawierzchniach trawiastych i trawę imitujących. W

modelach z korkami ich rozmiar, rozmieszczenie, a także kąt nachylenia pozwala na dynamiczne manewry w trakcie gry i stabilizację nawet w trakcie najbardziej niesprzyjających warunków do gry. Z kolei teksturowana, miękka syntetyczna cholewka ułatwia kontrolowanie piłki przy dużych prędkościach. To znakomite modele nie tylko dla młodych zawodowców, ale także dla amatorskich pasjonatów gry w piłkę nożną.
Piłkarskie buty dziecięce Nike Mercurial Vapor — czy nadają się tylko dla zawodowców?

Nike Junior Mercurial Vapor to obuwie nie tylko dla profesjonalistów i dzieci, które planują karierę w elitarnym gronie najlepszych piłkarzy Polski lub świata. To także znakomity model dla entuzjastów gry dla samej przyjemności wspólnego kopania w piłkę. Dobre obuwie jest jak porządna rozgrzewka przed treningiem — potrafi chronić przed kontuzjami i poprawić technikę w trakcie gry.

Odpowiednio dobrane obuwie to nowe możliwości dla gracza, a także szansa na świetny wygląd. Nike Mercurial Vapor dla dzieci to bardzo stylowy element garderoby, który dobrze się prezentuje nawet w codziennych outfitach. Neonowe kolory pomagają wyróżnić się z tłumu, a do tego fantastycznie łączą się zarówno z jeansami, jak i z dresami. W takich butach nie musisz doskonale grać, żeby poczuć się jak profesjonalny zawodnik!