Sztuczny lód dla sportowców

U osób aktywnych fizycznie kontuzje są nieuniknione, oczywiście prawidłowo wykonane rozgrzewka może zminimalizować ryzyko ich wystąpienia, jednak nie gwarantuje, że uraz nie nastąpi. Dotyczy to zwłaszcza miłośników sportów zbiorowych, takich jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka i wielu innych dyscyplin. W związku z tym, każdy sportowiec powinien mieć zawsze pod ręką pełną apteczkę, a także sztuczny lód w sprayu. Tego typu preparat doskonale złagodzi ból w krótkim czasie.

W naszym asortymencie dostępne są produkty marki IceMix oraz Alivio w atrakcyjnych cenach, spośród których z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Lód w sprayu dla sportowców - dlaczego warto go mieć?

Przede wszystkim dlatego, że w szybki sposób pomoże złagodzić ból (poprzez obniżenie temperatury ciała w miejscu kontuzji),który najczęściej towarzyszy urazom powstałym na wskutek aktywności fizycznej. Jego zastosowanie zmniejsza też prawdopodobieństwo pojawiania się siniaków czy innych tego typu stłuczeń.

Suchy lód w sprayu to produkt, który powinien znaleźć się w apteczce każdego aktywnego fizycznie zawodnika. Natychmiastowe działanie preparatu oraz łatwość użycia sprawiają, że nawet samodzielnie można złagodzić ból powstały w wyniku stłuczenia lub zbicia. Wystarczy, że spryskasz nim wybrane miejsce z niewielkiej odległości, pamiętając o tym, aby nie pojawił się biały nalot.

Różnorodny asortyment

Prowadzony przez nas sklep Fabryka Futbolu to miejsce, w którym każdy Klient znajdzie to czego potrzebuje. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby odwiedzających naszą stronę sportowców oferujemy zimy lód w sprayu od różnych producentów (Icemix, Alivio, itp.). W zależności od modelu dostępny jest w opakowaniach o pojemności 200 lub 300 ml, dużą zaletą jest też atrakcyjna cena.

Sztuczny lód w sprayu dla sportowców to doskonała alternatywa dla tradycyjnego okładu, z tą różnicą, że preparat ten się nie topi i dużo szybciej chłodzi zbite miejsce. Szereg zalet sprawia, że warto mieć go w swojej apteczce i w razie potrzeby wygodnie złagodzić ból.

Sztuczny lód w aerozolu, sprayu dla sportowców (Icemix, Alivio)

Sztuczny lód dla sportowców

Aktywne filtry