Buty piłkarskie Puma | Obuwie sportowe | Korki, Halówki, Turfy

Międzynarodowe gwiazdy używają butów piłkarskich PUMA. Marka PUMA ma siedzibę w Niemczech i jest jednym z największych graczy w branży artykułów sportowych. Buty piłkarskie PUMA są absolutnie markowymi produktami o doskonałej jakości i są dostępne w sklepie Fabryka Futbolu zawsze w rozsądnych cenach. Niektórzy z najbardziej znanych piłkarzy o międzynarodowej randze, jak Oliver Giroud, David Silva, Luis Suarez i Jan Oblak noszą nowe modele butów piłkarskich PUMA. Również w Niemczech PUMA promuje swoje wysokiej jakości buty piłkarskie po niskich cenach, na przykład z niemieckim graczem Marco Reusem lub graczami Bundesligi, takimi jak Axel Witsel, Kevin Mbabu czy rabin Matondo. W firmie PUMA tradycją jest wyposażenie najsłynniejszych piłkarzy w swoje produkty. Pele i Diego Maradona również nosili buty PUMA. Wraz z evoSPEED, PUMA opracowała buty piłkarskie, które zostały specjalnie zaprojektowane dla ofensywnych graczy. EvoSPEED oznacza przede wszystkim szybkość i lekkość. Najnowsze odkrycia w rozwoju butów piłkarskich w połączeniu z najnowszymi materiałami stworzyły buty evoSPEED z prawdziwej broni high-tech. PUMA evoPOWER może być postrzegana jako uzupełnienie evoSPEED. W tych modelach większy nacisk położono na moc podczas strzelania i dynamikę gry jako całości. Modele te nosili potężni gracze, tacy jak Marco Reus i Cesc Fabregas. Z drugiej strony King jest klasycznym butem piłkarskim PUMA i tym samym niemal zamyka silosy serii PUMA. Klasyczny design w połączeniu z najlepszą skórą czynią buty z serii King prawdziwym klasykiem. Na koniec dodano różne buty piłkarskie PUMA z serii ONE i PUMA FUTURE, które są najnowsze i najlepsze. Ale teraz, w 2020 roku, znowu jest ten czas, PUMA wypuszcza na świat futbolu zupełnie nowe buty. Mówimy o PUMA ULTRA. Nowy typ butów piłkarskich PUMA, które są również zaprojektowane z myślą o szybkości. Należy wspomnieć o innowacyjnych technologiach, takich jak materiał wierzchni MATRYXEVO, Pebax Speed ​​Unit czy GripControl Pro. Tutaj wszystko pod względem wiedzy i innowacji zostało połączone w jednym bucie piłkarskim. Przekonaj się o wysokiej jakości butach piłkarskich PUMA, w sklepie piłkarskim Fabryka Futbolu oferujemy duży wybór w niskich cenach.

Buty Piłkarskie Puma: korki EvoTouch

Buty piłkarskie Puma | Obuwie sportowe | Korki, Halówki, Turfy

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-24 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Ogromny wybór butów piłkarskich PUMA

Buty piłkarskie Puma są przez jedną z najbardziej znanych marek sportowych na świecie. Puma to niemiecka firma produkująca artykuły sportowe, żwirowe w wyniku rywalizacji dwóch braci po włączenie II wojny światowej. Jeden z braci założył Puma, drugi użył początkowych liter swojego imienia Adi i początkowych liter jego nazwiska, Das, aby rozpocząć analizę biznesową, która trwa do dziś.

Buty piłkarskie Puma są liderami w branży piłkarskiej

Buty piłkarskie Puma są liderami technologii, wygody i stylu. Wprowadzili swoje pierwsze buty piłkarskie Puma w 1948 roku, zwane Atom, a ich Super Atom z 1952 roku był pierwszy butem piłkarskim wyposażonym w wkręcane korki.

Buty piłkarskie Puma były jedną z pierwszych pierwszych marek, które sponsorowały znanym graczom  buty do ich promocji na boisku. Pierwsza międzynarodowa sensacja piłkarska, Pele, nosił swoje buty piłkarskie Puma w 1970 roku na meczach Mistrzostw Świata w Meksyku a jego wybitna gra i wielka osobowość przyciągnęły uwagę Pumy, niż mogliby się spodziewać, gdy dali mu parę swoich butów piłkarskich Kings Puma.

Inne gwiazdy futbolu poszły w ślady Pele, a słynny Diego Maradona nosił buty piłkarskie Puma podczas gry w finałach mistrzostw w 1982 i ponownie w 1986. Lothar Matthaus nosił Pumy, zwracając jeszcze większą uwagę na ulubione buty w kraju.

Nowe modele buty piłkarskich Puma (Ultra. Future, One)

Buty piłkarskie Puma to nadal faworyci najsłynniejszych piłkarzy świata, noszeni przez: Marco Reusa, Oliviera Girouda, Gael Clichy, Radamel Falcao, Yaya Toure, Cesc Fabregas, Sergio Aguero, Thierry Gemanja Gianluigi, Henry, Michael Caridon, Chluero, Thierlu Chluidon, Henry Chluidon, Henry Chluidon.