close

Filtruj według

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Gumki do ochraniaczy

Piłka nożna to kontaktowy sport zespołowy, bowiem zawodnicy nieustannie toczą między sobą walkę o piłkę. Niekiedy rywalizacja jest na tyle silna, że dochodzi do nieczystych zagrań – wtedy sędzia odgwizduje faul, a nawet wznosi w górę żółty lub czerwony kartonik. W takich warunkach nietrudno o otarcia lub stłuczenia, a nawet poważniejsze kontuzje. Jak zatem się przed nimi uchronić? Odpowiedź stanowią rękawy do ochraniaczy piłkarskich.

Gumki do ochraniaczy (Nike, Adidas)

Gumki do ochraniaczy

Aktywne filtry

Gumki do ochraniaczy – w trosce o grę bez kontuzji

Niezależnie od zajmowanej pozycji w grze, każdy piłkarz z pewnością w swojej karierze doświadczył nieprzyjemnego wślizgu przeciwnika. Ból łydki na pewno był wtedy bardzo dotkliwy. Dlatego najlepiej jest zabezpieczyć tę część ciała odpowiednimi ochraniaczami. Są to przedmioty dostępne w kilku rozmiarach, które skutecznie łagodzą odczuwanie uderzeń, nawet tych najmocniejszych. Ochraniacze na golenie podtrzymują oddzielne rękawy do ochraniaczy. Mocuje się je w dolnej części goleni i okolicy strzałkowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzęt ochronny nie wyślizgnie się, a Ty nie nabawisz się bolesnej i często uniemożliwiającej dalszą grę kontuzji. Opaski do ochraniaczy Nike można zakładać pod lub na skarpetę.

Rękawy do ochraniaczy piłkarskich – rozmaite warianty

Opaski do ochraniaczy Adidas mają z reguły jeden, uniwersalny rozmiar. Jest to świetna alternatywa dla taśmy, która może nie utrzymać tak dobrze stabilności, gdy noga jest w ciągłym ruchu. Dostępne w naszej ofercie gumki do ochraniaczy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują możliwość wielokrotnego użytku, bez obaw o utratę właściwości. Rękawy do ochraniaczy są wyposażone w uchwyty i rzepy do zapinania, dzięki czemu wygodnie je założysz i zdejmiesz. Występują w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz modele, odpowiadające na Twoje indywidualne preferencje. Dobrze dobrane gumki do ochraniaczy pozwolą Ci poczuć się jeszcze pewniej na boisku i skupić swoje myśli wyłącznie na grze, bowiem będziesz mieć pewność, że jesteś w pełni chroniony.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!