close

Koszulki termoaktywne męskie

Męskie koszulki termoaktywne są przeznaczone dla wszystkich, którzy potrzebują ciepłej pierwszej warstwy ubrań, która nie będzie zbyt ciężka i uniemożliwiająca oddychanie. W większości producentów koszulki takie zostały zaprojektowana we współpracy z fizjologami i samymi sportowcami.

Bielizna termoaktywna zapewnia optymalny komfort termiczny podczas treningu lub meczów. Dlatego niektórzy z najlepszych graczy na świecie, tacy jak Rooney, Iniesta i Neymar, używają tego typu podstawowej warstwy. Ten rodzaj bielizny termoaktywnej idealnie pasuje do każdego rodzaju koszulki piłkarskiej i spodenek, zapewnia dodatkowe ciepło, a jednocześnie odprowadza pot i wilgoć z dala od ciała, dzięki czemu ciało może mieć dobrą oddychalność.

Ponadto koszulki zostały zaprojektowana tak, aby zapewnić lepszą kompresję mięśni. Twoje mięśnie szybciej się regenerują i są gotowe do treningu do następnej sesji treningowej lub gry. Dzięki temu taka bielizna będzie przylegać do ciała i dawać optymalny efekt. Komfort i technologia nie zawsze idą ze sobą w parze, ale jest to wyjątek w przypadku koszulek termoaktywnych. Są przyjemne w noszeniu i wygodne podczas treningu.

Męskie koszulki termiczne to szeroka gama różnych technologii, z których większość zapewnia optymalną regenerację. Czy poważnie podchodzisz do treningu lub treningu, niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie ćwiczeń, czy prowadzisz elitarny program - wybór warstwy bazowej Nike zapewnia jeszcze lepszy zwrot z treningu. Wejdź na stronę główną fabrykafutbolu.net i zamów produkt, który zapewni Ci dodatkowy impuls do tworzenia niezapomnianych zwycięstw.

Koszulki termoaktywne męskie

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Aktywne filtry