Nadruki na odzieży sportowej

Odzież sportowa musi spełniać określone wymagania. Dzięki temu osobom trenującym łatwiej się ćwiczy i pracuje nad lepszymi wynikami. Niestety często jest ona nudna i bezosobowa! Na rynku jest też wiele odzieży sportowej z nazwami znanych klubów czy nazwiskami popularnych sportowców. Jednak nie każdy chce nosić tego typu egzemplarze. Jest na to proste rozwiązanie! Chodzi oczywiście o nadruki na odzieży sportowej, dzięki którym można się wyróżnić. Jest to bardzo dobra opcja ponieważ pomaga uatrakcyjnić ubrania odpowiednie na trening.

Nadruki na produkty

Nadruki na odzieży sportowej cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko dlatego, że maja mnóstwo zalet i pomagają każdej trenującej osobie wykazać się kreatywnością. Oczywiście najczęściej wybiera się nadruki na koszulkach sportowych. Dzięki temu łatwo pokazać własne ja i wyróżnić się z tłumu. Takie rozwiązanie sprawia, że sportowa koszulka przestaje być nudna i zwyczajna, a staje niezwykle oryginalna. Dawniej była moda na noszenie t-shirtów z nazwiskami znanych sportowców. Teraz ta moda powoli mija i na koszulkach wolimy mieć własne nazwisko lub inne napisy. Nadruki na spodenkach sportowych również stają się bardzo popularne – najczęściej są to jakieś numery, ale mogą to być również inne napisy.

Oferowany przez nas nadruk na zamówienie jest nie tylko doskonałej jakości, ale też doskonale się prezentuje. Z pewnością spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby wykonać wszystko perfekcyjnie.

Nadruki na odzieży sportowej – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór odpowiedniej firmy wykonującej nadruki na odzieży sportowej jest bardzo trudny. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi? Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość i pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Dlatego wykonane przez nas nadruki będą się świetnie prezentować i charakteryzują się doskonałą odpornością na każde warunki. Dodatkowo specjalizujemy się w odzieży sportowej, więc doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, czego potrzeba prawdziwemu sportowcowi. To sprawia, że wykonywane przez nas nadruki na spodenkach sportowych oraz koszulkach będą idealnym rozwiązaniem dla każdej trenującej osoby.

Nadruki na koszulkach sportowych - nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór nadruków na odzież sportową. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz firmowe. Możemy wykonać nie tylko nadruki na koszulkach sportowych i spodenkach, ale też wielu innych akcesoriach. Z pewnością każdy znajdzie u nas idealne dla siebie rozwiązanie.

Na specjalne życzenie każdego klienta wykonujemy nadruki (numery, nazwiska, herby, loga sponsorów) na koszulkach, strojach piłkarskich, dresach, rękawicach bramkarskich, torbach itd...

Aby na zamówionych strojach wykonać nadruki należy przesłać email na adres fabrykafutbolu@gmail.com zawierający:

  1. numer zamówienia
  2. wszystkie wytyczne dotyczące nadruków
  3. pliki graficzne w wersji wektorowej

Nadruk na zamówienie – ceny

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że sama odzież sportowa jest bardzo kosztowna. Dlatego staramy się, aby nasze usługi nie miały zbyt wygórowanych cen. Przygotowaliśmy więc prosty i jasny cennik, który powinien być zrozumiały dla wszystkich klientów. Natomiast wszystkie stawki są dostosowane do jakości i wielkości oczekiwanych nadruków.

Cennik standardowych nadruków na strojach piłkarskich tj. pseudonim, nazwisko, numer na plecach, herb:

A. Małe logo/herb (8-9cm): 5 zł brutto / haft: 25 zł brutto
B. Duże logo (12-19cm): 12 zł brutto / (20-45cm): 20 zł brutto
C.
Pseudonim/nazwisko (6cm): 8zł brutto

D. Numer na koszulce (25-30cm): 10zł brutto
E. Nazwa sponsora (6cm): 8zł brutto
F. Numer na spodenkach (10cm): 5zł brutto

Nadruki numerów oraz napisy wykonujemy w dowolnym kolorze, wybraną czcionką z dostępnych poniżej lub przysłaną przez klienta.
Istnieje również możliwość wykonania haftu małego herbu, cena to 25 zł. Przy zamówieniu poniżej 10 sztuk dodatkowo 50 zł za przygotowanie wzoru haftu. Czas realizacji do 10-ciu dni.
Wielkość numerów oraz wszelkich napisów uzależniona jest od użytej czcionki, modelu a co najważniejsze od rozmiaru stroju piłkarskiego.

1. Manchester City UCL 2017

2. FSV Mainz 05 2017-2018

3. ACF Fiorentina 2015-2016

4. Arsenal 2015

5. Atalanta BC 2015-2016

6. Barcelona 2013 By HD

7. Borussia Monchenglad

8. CruzAzul

9. Dusha V5

10. Face Off M54

11. FFF World Cup 2018 Adidas

12. FFF World Cup 2018 Brazil

13. FFF World Cup 2018 England

14. FFF World Cup 2018 Portugal

15.
FFF World Cup 2018 Poland

16. Hellas Verona 2015-2016

17. SSC Napoli 2017-2018

18. TSG 1899 Hoffenheim 2016-2017

Cena w/w nadruków ustalana jest indywidualnie pod klienta i zależna jest od ich ilości. Przy zamówieniach hurtowych dajemy ekstra rabaty. Więc kluby sportowe, drużyny piłkarskie mogą liczyć na jeszcze niższe ceny usługi.

Wykonujemy profesjonalne nadruki, klient o czasie realizacji zamówienia z nadrukami jest informowany telefonicznie lub drogą elektroniczną.

WAŻNE: Zamówienia z nadrukami realizujemy tylko przy wcześniejszej przedpłacie na konto. Nie realizujemy zamówień wysyłką za pobraniem (płatność przy odbiorze)!!!Wysyłka towaru objętego nadrukiem na życzenie klienta wydłuża się automatycznie o 3-5 dni roboczych.

 

FABRYKA FUTBOLU Paweł Lewandowski
Ul. Reja 21

22-400 Zamość

03 1020 5356 0000 1302 0188 2760
w tytule wpłaty prosimy podać numer zamówienia

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć