close

Getry sędziowskie

Niezbędnym uzupełnieniem stroju piłkarskiego arbitra są getry sędziowskie. W naszym sklepie można znaleźć wysokiej jakości modele, wykonane z oddychających tkanin. Dzięki temu mimo intensywnego wysiłku, skóra pozostaje sucha. Oferujemy pochodzące od renomowanych producentów modele, m.in. Nike, Adidas i Zina.

Getry sędziowskie z szybkoschnącej tkaniny

Uszyte w oparciu o innowacyjną technologię getry skutecznie odprowadzają wilgoć i ciepło na zewnątrz, pozostawiając skórę suchą. Do ich wykonania zastosowano nowoczesne tkaniny o szybkoschnących właściwościach. Dzięki temu getry sędziowskie błyskawicznie pozbywają się wilgoci, zapewniając arbitrowi komfort podczas pracy na boisku. Przyjemne w dotyku i miękkie getry nie krępują ruchów i nie zsuwają się. Doskonale trzymają się nogi, zapewniając stabilną pozycję piłkarskim ochraniaczom. Polecamy getry sędziowskie Zina, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. W ofercie naszego sklepu nie brakuje też modeli wyprodukowanych przez Nike i Adidas, dostępnych w atrakcyjnych, energetycznych kolorach. Zarówno getry sędziowskie Nike, jak i Zina oraz Adidas stanowią doskonały wybór pod względem jakości, funkcjonalności i designu.

Getry sędziowskie Adidas, Nike i Zina

Mimo wysokiej jakości, dostępne w naszej ofercie modele można nabyć w konkurencyjnej cenie. Wytrzymałe getry sędziowskie stanowią skuteczną ochronę na boisku, doskonale dopasowując się do skóry i zabezpieczając ją przed urazami. W trosce o komfort noszenia, getry sędziowskie Adidas zostały wyposażone w siateczkowe wstawki wentylujące. Dodatek elastanu sprawia, że getry nie uciskają, lecz także nie zsuwają się. Dzięki ergonomicznemu krojowi oraz wsparciu śródstopia, arbiter może bez przeszkód poruszać się po boisku. Getry sędziowskie Nike oraz innych renomowanych producentów zostały stworzone z myślą o intensywnym wysiłku. Stanowią znakomity zestaw z dostępnymi w naszym sklepie koszulkami i spodenkami. Polecamy getry sędziowskie w różnych rozmiarach i w wielu atrakcyjnych wzorach.

Getry sędziowskie Zina, Adidas, Nike

Getry sędziowskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz